33 Alkış Babası Toplumsal Medyada Aile Resmi Viral Olduktan Sonrasında Kendisine ‘Sorumsuz ve Kirli’ Diyerek Geri Döndü


33 çocuk babası Demond George kısa süre ilkin Feysbuk’ta bir aile fotoğrafı yayınladı ve bu fotoğraf toplumsal medyada hızla yayıldı. Kısa bir süre sonrasında George, “sorumsuz ve kirli” Feysbuk’ta canlı yayına geçerek.

34 yaşındaki baba videoda “Pull out oyunu zayıf değil, ben yalnız çekmiyorum” diyor. “Sen n—– üç ya da dört tane aldın [kids] ve bir anne– şey yapma. Burada zayıf değil mi? Ceplerim zayıf değil ve d- kesinlikle zayıf değil.”

Aile fotoğrafı çekiminin 20’den fazla fotoğrafının yer almış olduğu orijinal gönderide, “MİRAS EFSANESİ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK” başlığını attı. Dokuz çocuğunun annesine çekimi mümkün kıldıkları için teşekkür ettikten sonrasında, gönderiyi “9 noksan gene de iyi çıktı, hakkaten kutsanmışım” diyerek bitiriyor.

George, “garip ve iğrenç” olduğundan tüm toplumsal platformlarda sürüklendikten sonrasında Feysbuk’unu hususi hale getirdi. Pek bir çok, 33 yaşındaki babayı adam hakları için çağırdı ve tüm bu ufaklıklara büyüdükçe hak ettikleri ilgiyi gösteremeyeceğini söylemiş oldu.

Bir kullanıcı sordu, “NEDEN ‘Eski’??? Hayatta ne yapmış oldu, yaşatılmaya kıymet mi? Bu çocuklar için ne inşa etti? Tüm nesilleri besleyecek yapmış olduğu şeyler nedir? HİÇ BİR ŞEY. Bu yalnız adamların hakkı ve mesuliyet eksikliğidir.”

Pek oldukça şahıs “verimli olun ve çoğalın” diyerek yada kendisinin hazır bulunacağını ve evlatların hayatından mali olarak görevli olacağını tahmin ederek onun savunmasına gelirken, George, “20 bin, nakit” gösteriş yapmasına karşın bebek annelerinin onun batkı ettiğini iyi mi bildiklerini onlarca kere belirtiyor. ” videoda ve dört banka hesabına haiz olmak.

Başka bir kullanıcı onu karşılaştırıyor Nick Cannon ve gezegenin tekrardan nüfuslanmasına yapmış olduğu katkıya teşekkür ederim. “Kings’in bu yüzden birden fazla karısı vardı… adam tohumu yayılacaktı ve istatistiklerin söylediğine bakılırsa, yalnızca bu yıl bir nesildeki en düşük doğum oranıydı, bu yüzden Nick’e ve dünyayı tekrardan canlandırdığı için Kudos.”

George’un bir kamyon şoförü bulunduğunu iddia etmesi, 33 çocuğunun hayatında var olmak için zamanı iyi mi bulacağını hakkaten sorguluyor.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy