7-0’lık hezimeti yaşayan Emre Belözoğlu: Bizim için çok acı bir ders oldu

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Galatasaray maçından sonrasında yapmış olduğu açıklamada, “Bizim için hakkaten çok acı verici, fena bir gece. Bizim için çok acı bir ders oldu” dedi.

Abone ol

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Başakşehir evinde karşılaşmış olduğu Galatasaray’a 7-0 yenik oldu.

Maçın arkasından düzenlenen basın toplantısına konuşan Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, “Bizim için hakkaten çok acı verici, fena bir gece. Takımım adına, kendi adıma çok üzgünüm. Bizim için çok acı bir ders oldu. Bu dostlar sürem başlangıcında gelebileceğimiz seviyeyi de gösterdi fakat oyuna bağlı kalmayıp, hepimize seviyemizi gösterdiği maç oldu. Galatasaray’ı ve Okan hocayı kutlama ediyorum” diye konuştu.

Bu sezonki 25. maçlarını oynadıklarını belirten Belözoğlu, “25. maçımızı oynadık. Bugün çok extra, çok değişik bir maç oldu. Bizim dışımızda da ülkede bu skoru hayal etmiyordu diye düşünüyorum. Çok ciddi bireysel hatalar var yediğimiz gollerde. Bunun sorumluluğunu da ben alıyorum. Bu oyun bizlere başarıyı da getirdi. İçinde kimi zaman bu şekilde oyuncu performanslarının dalgalanmasıyla birlikte yaşayacağımı sıkıntıları da hissediyordum. Hatay maçı için yediğimi goller başka bir senaryonun golleriydi. Bugün yediğimi goller bence çok acı bir hikayenin gerçeğiydi. Hepimize seviyelerimizi gösteren bir maç oldu. Seviyemiz derken yanlış anlaşılmasın. Neler yapabileceğimizi gösterdik aslen. En ufacık boşlamada böylesine yüksek kaliteli oyuncuları olan takımlara karşı iyi mi duruma düşebileceğimizi de yaşamış olduk” şeklinde konuştu.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy