ABD Başkanı Biden, gaflarına bir yenisini daha ekledi!

Son dönemdeki gaflarıyla gündemden düşmeyen ABD Başkanı Joe Biden, Kamboçya’da düzenlenen Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği 2022 Zirvesi’nde yapmış olduğu konuşmada, ev sahibi Kamboçya ile Kolombiya’yı karıştırdı.

Abone ol

Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği 2022 Zirve’si Kamboçya’nın başkenti Punom Pen’de düzenlendi. Zirveye katılan ABD Başkanı Joe Biden hitabı esnasında yeni bir gafa daha imza attı.

Kamboçya ile kolombiya’yı karıştırdı

Kolombiya ile Kamboçya başbakanını karıştıran Biden, “Şimdi yine Kamboçya’da beraberiz. Daha ilkin yaptığımızdan daha kuvvetli bir ilerlemeyi inşa etmeyi dört gözle temenni ediyorum ve Kolombiya’nın Başbakanı’na ASEAN başkanlığındaki liderliği ve bizi ağırladığı için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Ruslar Irak’tan çekiliyor”

ABD Başkanı Joe Biden, geçtiğimiz perşembe günü de Beyaz Saray’da yapmış olduğu konuşmada Rusya’ya katılan Herson bölgesi ile Irak’ın Felluce bölgelerini karışmasını sağlayarak, “Ruslar Felluce’den çekiliyor” demişti.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy