ADD, Türkiye haritasından İstanbul’u sildi! Bu mesaj nereye?

Atatürkçü Fikir Derneği’nin 10 Kasım çelenkindeki Türkiye haritasından İstanbul’un silmiş olduğu ortaya çıktı. AK Parti’li Erol Saygılı sert tepki gösterdi: “Bunu mesaj olarak mı algılayalım!”

Abone ol

Manisa’nın Soma ilçesinde 10 Kasım törenleri kapsamında düzenlenen etkinlik büyük bir skandala sahne oldu. Cengiz Topel Meydanı’ndaki çelenk sunma programında Atatürkçü Fikir Derneği’nin çelenkindeki Türkiye haritasında İstanbul’a yer verilmedi.

Ak Parti’li başkan uyardı, ADD’li yetkili sırıttı

Çelenk rezaletine tepki gösteren AK Parti Soma İlçe Başkanı Erol Saygılı, “Bunu mesaj olarak mı algılayalım?” sorusunu yöneltti.

AK Parti’li Saygılı, “Çelenkinizde İstanbul yok, dikkatimi çekti. Soma Atatürkçü Fikir Derneği’nin çelenkinde İstanbul yok. Ben bir ADD Başkanı olsam bu çelenki buraya getirttirmem. Bunu bir mesaj olarak mı algılayalım biz? Bunu bugün düzelttirin.” dedi.

Erol Saygılı’nın sözlerine gülerek karşılık veren ADD yetkilisi, “Nerden gördünüz başkanım” ifadesini kullandı.

İstanbul bu şekilde zulüm görmedi

Tepkisini toplumsal medyadan sürdüren Soma İlçe Başkanı Saygılı, “Ah İstanbul, İstanbul olalı asla görmedi bu şekilde zulüm. Nerede İstanbul? İstanbul nerede?” sözlerini paylaştı.

ADD Turkiye haritasindan Istanbulu sildi Bu mesaj nereye

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy