Ah Ah, İşte Telegram Premium Geliyor


kullanan iOS kullanıcıları TelgrafBu parçalarla ilgili söyleşi uygulamamız olan , beta sürümü 8.7.2’nin içinde yeni ücretli özellikler tespit ediyor. Şu an itibariyle, Telegram’ı herhangi bir premium katman olmadan kullanmak tamamen parasızdır, sadece Telegram’ın testinin verimli olması durumunda bu durum yakında değişebilir şeklinde görünüyor.

Telegram Premium’un size ne kazandırdığına erişince, fazlaca fazla görünmüyor. Tespit edilenler, ek süratli tepkiler ve çıkartmalar ve ek olarak bir çeşit hususi avatar yaratıcısı olabilir. Kullanıcılar, bu yeni süratli tepkileri seçerek Premium katmana erişim buluyor ve arkasından bir kayıt talep ediyor. Ödeme yapmayanlar, premium üyeler tarafınca kullanılan hususi çıkartmaları yada tepkileri görmezler. Onları görmek istiyorlarsa, onlar da ödemek zorunda kalacaklar.

Telegram Premium’un bu kullanıcılara ne kadara mal olduğu hakkında bir data yok, sadece bazı tepkiler ve çıkartmalar için hakikaten fazlaca fazla olmadığını umuyorum.

Telegram’ın platformundan para kazanmak istemesinin tamamen kabul edilebilir bulunduğunu düşünüyorum. Bu mükemmel bir hizmet. Sadece, bir tek çıkartmalar ve tepkilerden daha fazlasını sunabileceklerini umuyorum. Bir ödeme duvarının arkasında yararlı özellikler görmek istemem fakat tek söylediğim, çıkartmalardan daha fazlasına ihtiyacımız olduğu.

// Android Polisi

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy