Akrabalarınız ve arkadaşlarınız da FB’de sizi gözetleyebilir mi? O süre bu hile tam size gore


Milyonlarca Hintli Feysbuk kullanıyor. Feysbuk’un Hindistan’da 300 milyondan fazla kullanıcısı var. Güvenlik seçenekleri söz mevzusu olduğunda, profil kilidi, konum verilerini gizli saklı tutma ve daha pek oldukça özellik ile beraber gelir. Feysbuk’un oldukça destek olacak mükemmel bir özelliği var. Feysbuk Profil Kilidi Özelliği oldukça güzel. Feysbuk profilinizi kilitlemenin bir yolunu arıyorsanız, haber verelim…

Feysbuk Profil Kilidi Özelliği Nedir?: Feysbuk Profil Kilidi Özelliği ile hesabınızı ve profil fotoğrafınızı kilitleyebileceksiniz. Bu özellik yardımıyla profiliniz güvende olacak, dost listenizde olmayanlar profilinizi göremez. Ek olarak profil fotoğrafınızı tam ekranda göremeyeceksiniz ve süre çizelgesi de onların erişiminden uzaklaşıyor.

Yararları nedir?: Feysbuk Profil Kilidi özelliği ile kişisel verileriniz güvende olacak. Asla kimse fotoğraflarınızı ve içeriğinizi çalamaz. Telefon numarası ve e-posta kimliği benzer biçimde kontakt bilgileriniz güvende olacak.

Feysbuk profilinizi akıllı telefondan şu şekilde kilitleyin:

Adım 1: Ilk olarak Feysbuk uygulamanıza gidin ve profilinize dokunun.
Adım 2: ‘Profili Düzenle’ seçeneğinin yanında 3 nokta simgesine tıklayın.
Adım 3: Şimdi, Profili Kilitle seçeneğini görebilir ve üstüne dokunabilirsiniz.
Adım 4: Bundan sonrasında, bir sonraki sayfa size Feysbuk Profil Kilidi hususi durumunun faydalarının neler bulunduğunu gösterecektir.
Adım 5: Son olarak, hesabınızı kilitlemek için ‘Profilinizi kilitleyin’ seçeneğine tıklayın.

Hükümet Yakında kripto para birimleri mevzusunda mevzuat çıkaracak: Cong MP

Alfonso Cahero Harness MFA’nın Ötesine Geçiyor: Gelecek Oldukça Daha Fazlasını Gerektiriyor

Trans Oral Robotik Cerrahi- Dr. Sandeep Nayak Onkolog Bangalore

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy