Aldi müşterileri kasaya gitmeden ilkin zekice yiyecek organize etme sistemini paylaşıyor

0

[ad_1]

Ultra süratli kasaları ile tanınan Aldi, çantalarınızı toplamaya süre ayıramayacağınız tek süpermarket.

Bir satın alan, süreci bunaltıcı bulduğunu kabul ettikten sonrasında, müşteriler yüksek baskı senaristliğini çevrimiçi olarak iyi mi ele alacaklarına dair ipuçlarını değiş tokuş ediyor.

Yalnız Sarah Jane olarak tanımlanan hanım, Aldi Shoppers UK Feysbuk grubuna şunları yazdı: Aldi’ye giderken eşyalarını toplayan var mı? Yoksa sonrasında mı paketlersiniz?

Aldi müşterileri, bir satın alan süreci bunaltıcı bulduğunu kabul ettikten sonrasında, yüksek baskı senaristliğini çevrimiçi olarak iyi mi ele alacaklarına dair ipuçlarını değiş tokuş ediyor. Yığın görüntü

Aldi Shoppers UK Facebook grubuna katılan, yalnızca Sarah Jane olarak tanımlanan kadın, sorunun en iyi nasıl çözüleceği konusunda tavsiye istedi.

Aldi Shoppers UK Feysbuk grubuna katılan, yalnızca Sarah Jane olarak tanımlanan hanım, probleminin en iyi iyi mi çözüleceği mevzusunda tavsiye istedi.

‘Bugün denedim ve oldukça baskı altında hissettim, pizzalarım taze olanları da ezdi lol.

‘Alt rulolarım yakında her an yassı ekmek olacak benzer biçimde görünüyordu ve çöreklerim de dayak yemeye başlamıştı. Onlardan yavaşlamalarını isteyen var mı?’

Gönderi, kendi ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşan alışveriş yapanlardan 440’tan fazla yorum aldı.

Birçok yorumcu, eşyaları kasaya ulaşmadan ilkin hala arabadayken ağırlık sırasına nazaran düzenlemenin en iyisi bulunduğunu söylemiş oldu, böylece sırayla çantaya konabilirler.

Birçok yorumcu, eşyaları kasaya ulaşmadan önce hala arabadayken ağırlık sırasına göre düzenlemenin en iyisi olduğunu söyledi, böylece sırayla çantaya konabilirler.

Birçok yorumcu, eşyaları kasaya ulaşmadan ilkin hala arabadayken ağırlık sırasına nazaran düzenlemenin en iyisi bulunduğunu söylemiş oldu, böylece sırayla çantaya konabilirler.

Bir yorumcu şunları söylemiş oldu: ‘Ben, ağır şeylerin torbaların altına, dondurulmuş, soğutulmuş, meyve ve sebzenin başka bir yere girmesi için taşıma bandında her şeyi düzene sokan mutsuz bir insanım ve kolayca ezilebilecek yada ezilebilecek her şey. kırık son olarak gider.’

Cevap veren biri şu şekilde yazdı: ‘Bu benim bir T’m. Süratli olmaya çalışıyorum, bu yüzden başkalarını bekletmiyorum fakat bununla birlikte onları birazcık yavaşlatmak için personelle söyleşi ediyorum.’

Bir başkası şu şekilde yorum yapmış oldu: ‘Bunu yapıyorum… Konveyöre ilkin ağır malzemeleri (teneke kutuları, şişeler, donmuş malzemeler), arkasından hafifçe kırılabilir malzemeleri (cips, ekmek pizzası) yükleyin. Çantalarımı hazırla, hepsini aç ve hazırla.

‘Yaşam boyu büyük kare çantaları kullanıyorum. Onlar mükemmel. Büyükler ve açık kalıyorlar, böylece otomobile bir şeyler atabiliyorum.’

Bununla birlikte, bazı müşteriler, kimseyi bekletmemek için kasaların arkasındaki belirlenmiş paketleme alanını kullandıklarını söyledi.

Bununla beraber, bazı müşteriler, kimseyi bekletmemek için kasaların arkasındaki belirlenmiş paketleme alanını kullandıklarını söylemiş oldu.

Üçüncü bir şahıs dedi ki: ‘Ben kasada toplarım!!! Konveyör bandına sırayla araç-gereç yüklüyorum, ağır araç-gereç şişeleri teneke vs. sonrasında donmuş şeyler, taze şeyler ve yumurta, ekmek benzer biçimde duyarlı şeyler son olarak gidiyor.

‘Çantalarımı açıp otomobile koydum ve sonrasında kasadan gelirken toplandım !!! Onu yine otomobile koymak, sonrasında paketlemek, hepsini otomobile koymak ve eve geldiğimde yine paketinden çıkarmak fikrine dayanamıyorum.’

Sadece bazı alışverişçiler, kimseyi bekletmemek için kasaların arkasındaki belirlenmiş paketleme alanını kullandıklarını söylemiş oldu.

Bir yorumcu şunları yazdı: ‘Paketleme alanında toplarım. Bu şekilde, kasadan geçerken her şeyi otomobile geri koyabilir ve başkalarını rahatsız etmeden kendi hızımda paketleyebilirim.

‘Telaşlı değilim, Kasiyer, belirli bir süre içinde yapması ihtiyaç duyulan öğelerin miktarını taramadığı için kızartma almayacak ve hat sorunsuz çalışıyor.’

Bir başkası şu şekilde dedi: ‘Alışveriş yaparken sıralıyorum, sonrasında doğru sırayla konveyöre koyuyorum. Kısmen toplayın ve oldukça fazla vardığında yine otomobile koyuyorum. Peşinden rafta/tezgahta paketlemeyi bitirmiş olun.

‘Kimi zaman bitişe kadar biter. Amaç, son unsur taranırken kartımın elimde olması… Yüzde 80 ila 90 başarı oranı.’

Hatta bazı Aldi çalışanları, paketleme konusundaki uzmanlıklarıyla ağırlığını koydu ve hedeflerini kaybetmeden yavaşlamanın yolları olduğunu söyledi.

Hatta bazı Aldi çalışanları, paketleme mevzusundaki uzmanlıklarıyla ağırlığını koydu ve hedeflerini kaybetmeden yavaşlamanın yolları bulunduğunu söylemiş oldu.

Hatta bazı Aldi çalışanları, paketleme mevzusundaki uzmanlıklarıyla ağırlığını bile koydular.

Biri şunu yazdı: ‘Aldi çalışanı burada. Kasada paketlemek istiyorsanız, parçalarınızı konveyör bant üstünde düzenlerseniz ve çantalarınızı açık ve hazır hale getirirseniz oldukça daha kolay olur.

‘Gerekirse daima organize olmanı bekleyeceğim ve yavaşlamama ihtiyacın olursa kesinlikle sor, ürkü ve baskı altında hissetmekten daha fena bir şey yok.

‘Evet, süratli taramamız gerekiyor (saatte 1.100 parça) fakat bisküvilerinizi üzerinize atmadan kasa puanımızı yüksek tutabilmemiz için yöntemler var (1 kodlama – bildiğinizi biliyorsanız öteki çalışanlar).’

Bir başkası şu yorumu yapmış oldu: ‘Aldi için 20 yılı aşkın süredir çalışıyorum ve oldukça fazla alışverişiniz var ise, yalnız alışveriş otomobilimize geri koyup ondan sonra bu şekilde paketleme tezgahına paketlemenin oldukça daha kolay olduğuna inanıyorum. baskı altında değil ve çantalara koymak için kendi zamanınız var, böylece işler ezilmesin vb.

‘Başladığımdan beri bu şekilde oldu ve bunun en iyi yol olduğuna hakikaten inanıyorum. Çantalarınızı hazırlamadıysanız ve aramaya devam edin.’

Bir Aldi sözcüsü şunları söylemiş oldu: ‘Etkili bir ödeme hizmeti sunmak tutarları düşük tutmamıza destek olduğundan, emek verme arkadaşlarımız her bir satın alan için uygun hızda ödeme yapmak suretiyle eğitilmiştir.’

Leave A Reply