Aldi müşterileri, süper süratli kasiyerlerle başa çıkmak için zekice numaralar paylaşıyor ve bu, akıllı paketleme tekniğiyle ilgili

0

[ad_1]

Aldi’den alışveriş meydana getiren her insanın bilmiş olduğu şeklinde, ödeme süreci stresli olabilir.

Kasiyerlerin her satın alan için süre sınırları vardır, bundan dolayı ürünleri mümkün olduğunca acele taramaları talimatı verilir – müşterinin aceleyle bir çantaya atması için onları konveyör bandının sonuna iter.

1

Aldi kasiyerlerinin emek harcama hızıyla savaşım ediyorsanız, bazı mühim ipuçları için okumaya devam edinKredi detayları: Almy

Sadece Aldi müşterileri şimdi, ödemeyi daha azca kaygı uyandıran hale getirmek için en mühim ipuçlarını paylaşmak için bir araya geldi.

Feysbuk’ta Aldi Shoppers UK grubuna yazan bir bayan, “Aldi’ye giderken eşyalarını toplayan var mı?

“Bugün denedim ve fazlaca baskı altında hissettim, pizzalarım taze olanları da ezdi lol.

“Alt rulolarım yakında her an yassı ekmek olacak şeklinde görünüyordu ve çöreklerim de dayak yemeye başladı.

“Onlardan yavaşlamalarını isteyen var mı?”

Gönderisi, birçoğu kasiyerlerin hızıyla başa çıkmak için tavsiyelerini paylaşan Aldi alışverişçilerinden gelen yanıtlarla hızla doldu.

“Ağır şeyler torbaların altına, donmuş, soğutulmuş, meyve ve sebze başka bir yere girsin ve kolayca ezilebilecek yada kırılabilecek her şey son kalsın diye taşıma bandında her şeyi düzene sokan mutsuz bir insanım, ” bir şahıs önerdi.

Bir başka kabul etti: “Bunu yapıyorum… Konveyöre ilkin ağır malzemeleri (teneke kutuları, şişeler, donmuş malzemeler), arkasından hafifçe kırılabilir malzemeleri (cips, ekmek pizzası) yükleyin.

“Çantalarımı hazırla, hepsini aç ve hazırla.

“Ömrüm süresince büyük kare çantalar kullanıyorum. Harikalar. Büyükler ve açık kalıyorlar, böylece otomobile bir şeyler atabiliyorum.”

Başka biri, “onları birazcık yavaşlatmak” için ödeme meydana getiren kişiyle söyleşi etmeyi önerdi.

Ötekiler, her şeyi otomobile koyduklarını ve arkasından hepsini sıralamak için belirlenmiş paketleme alanını kullandıklarını itiraf etti.

Biri, “Paketleme alanında eşya toplarım” diye yazdı.

“Bu şekilde, kasadan geçerken her şeyi otomobile geri koyabilir ve kendi hızımda paketleyebilir ve başka kimseyi rahatsız etmem.”

MUHTEŞEM BINGO: Bugün 10 £ harcadığınızda 20 £ bonus ve 30 parasız dönüş kazanın

Bir diğeri ise şunları ekledi: “Alışveriş yaparken sıralıyorum ve doğru sırayla konveyöre koyuyorum.

“Kasaya kadar kısmen toplayın ve fazlaca fazla vardığında yeniden otomobile koyuyorum. Peşinden rafta/tezgahta paketlemeyi bitirmiş olun.

“Kimi zaman bitiyor. Amaç, son unsur taranırken kartımın elimde olması… Yüzde 80 ila 90 başarı oranı.”

Birkaç Aldi çalışanı da bir yazı ile yorum kısmına gitti ve bir yazı ile: “Eğer kasada paketleme yapmak istiyorsanız, parçalarınızı konveyör bant üstünde organize ederseniz ve çantalarınızı açık ve hazır hale getirirseniz fazlaca daha kolay olur.

“Gerekirse devamlı organize olmanı bekleyeceğim ve yavaşlamama ihtiyacın olursa kesinlikle sor, ürkü ve baskı altında hissetmekten daha fena bir şey yok.

“Evet, süratli taramamız gerekiyor (saatte 1.100 parça) fakat bisküvilerinizi üzerinize atmadan kasa puanımızı yüksek tutabileceğimiz yöntemler var.”

Leave A Reply