Alia Bhatt’ın görsel ikizi toplumsal medyada ses getirdi : The Tribune India

0

[ad_1]


Tribün Web Masası

Chandigarh, 12 Mayıs

Bir Instagram kullanıcısının erkek oyuncu Alia Bhatt’a olan esrarengiz benzerliği, bazı kullananların onu ‘ikinci Alia’ olarak selamlamasıyla interneti kasıp kavurdu.

Celesti Bairagey isminde bir kulp sahibi olan Insta kullanıcısı, geçtiğimiz günlerde ‘Dil Toh Pagal Hai’ filminden bir şarkıya dudak senkronizasyonu videosu yayınladı.


Filmden ‘Kab tak chup baithen’ şarkısının beyaz çiçek desenli sari ile kaplanmış remix versiyonunda dans etti. Görünümünü, Bhatt’ın son olarak sürümündeki imza stili olan siyah yuvarlak güneş gözlükleriyle tamamladı.

Oyuncunun fanatikleri onu ‘ikinci Alia’ olarak selamladı. Bir Instagram kullanıcısı “Aaaiiiillaaaaa Aliya” yorumunu yaparken, “2. Aliya bhat” bir tane daha yazdı.

Video üç yüz binden fazla beğeni aldı.

Instagram sayfası, ilk bakışta Alia bulunduğunu düşündüren videolar ve resimlerle dolu. Toplumsal medyada viral oldu ve oldukça ses getirdi.

Assam’dan gelen Bairagey, Hindustan Times’a verdiği bir röportajda, Alia’nın en sevilmiş olduğu oyunculardan biri bulunduğunu ve onun kadar başarıya ulaşmış olmak istediğini söylemiş oldu. Ek olarak bigün Bollywood filmlerinde rol almayı ve başrol oynamayı da itiraf etti.

Leave A Reply