Amalapuram sertliği: Polis, sanıkların izini sürmek için toplumsal medya gruplarını doğruluyor

0

[ad_1]

Polis, Salı günü Konaseema ilçe merkezinde şiddete başvuran kişileri belirlemek için toplumsal medya gruplarını ve CCTV görüntülerini doğruluyor.

Hükümetin Konaseema semtinin adını Dr. BR Ambedkar Konaseema semti olarak değişiklik yapma önerisini protesto eden hainler Amalapuram’da kundakçılık yaptılar. Kimliği belirsiz kişiler Ulaştırma Bakanı Pinipe Viswaroop ve Mummudivaram MLA Ponnada Satish’in evlerini ateşe verdi, birkaç otobüsü ateşe verdi ve polis personeline hücum etti.

Amalapuram’da şiddete neden olan bazı fena niyetli kişilerin toplumsal medya grupları vesilesiyle söylentiler yaydığından şüphelenen polis, Saat Kulesi, Bay Viswaroop ve Bay Satish’in evleri, Collectorate ve öteki yerlerde cep telefonu kayıtları, SMS ve CCTV görüntülerini doğruluyor. , durumu izleyen bir polis memuru söylemiş oldu.

Sanık tespit edildi

Polis Genel Müdürü (DGP) KV Rajendranath Reddy, polisin Amalapuram’daki kalabalığı kışkırttığı iddia edilen bazı sanıkları tespit ettiğini ve sanıklara karşı sert önlemler alınacağını söylemiş oldu.

“Durum denetim altında. Halkın Amalapuram’da barışı sağlamak için polisle ortaklık yapması isteniyor” dedi.

Amalapuram’da kamp icra eden kıdemli bir polis memuru, Amalapuram’da web hizmetlerinin askıya alındığını ve bazı şüphelilerin toplandığını söylemiş oldu.

RTC hizmetleri askıya alındı

Andhra Pradesh Devlet Karayolu Taşımacılığı Şirketi (APSRTC) İcra Direktörü (Operasyonlar) KS Brahmananda Reddy, sertlik olaylarının derhal arkasından Amalapuram’a APSRTC otobüs seferlerinin askıya alındığını söylemiş oldu.

Vijayawada, Haydarabad, Visakhapatnam ve komşu ilçelerden Amalapuram’a giden otobüsler Çarşamba günü askıya alındı. Polisten ve bölge yetkililerinden izin aldıktan sonrasında hizmetleri eski haline getireceğiz” dedi Bay Brahmananda Reddy.

Yangın ihaleleri dağıtıldı

Bölge İtfaiye Sorumlusu G. Srinivasulu, Amalapuram’da Bhimavaram, Kakinada, Rajahmundry, Ravulapalem ve öteki istasyonlardan gelen yangın ihalelerinin ihtiyati önlem olarak hazır tutulduğunu söylemiş oldu.

Srinivasulu, “Çarşamba günü kasabada lüzumlu itfaiye çalışanı ile stratejik noktalara hususi araçlar yerleştirildi” dedi.

Leave A Reply