ambegaon: 16 Yaşındaki Şahıs Toplumsal Medya Paylaşımları Üstünden Keskin Silahlarla Saldırıya Uğradı | Pune Haberleri

0

[ad_1]

Pune: Ambegaon’dan 16 yaşındaki bir çocuk, Pazar günü saat 16.00 sıralarında Vadgaon Budruk’ta 16-17 yaşları arasındaki bir grup arkadaşının bir takım hücum sebebiyle keskin silahlarla saldırısına uğramasının peşinden kafasından, sırtından ve ellerinden derin yaralar aldı. toplumsal medya paylaşımları.
Polis, kurbanın hastanede tedavi gördüğünü ve durumunun stabil bulunduğunu söylemiş oldu.
Sinhagad Yolu polisi, saldırganlardan beşini gözaltına aldı ve kabahat ortaklarını aramaya başladı. “Kurban ve saldırganlar aynı bölgede yaşıyor. Bazıları okul eğitimi alıyor ve ötekiler okulu bırakıyor. Pazartesi günü Sinhagad Yolu polisinden müfettiş Pramod Waghmare, hepsi işçi sınıfı ailelerinden geliyor” dedi.
“Kurbanın babası bir vincin sahibi ve işletmecisi. Mağdur ve saldırganlar tertipli olarak bir toplumsal medya sitesinde söyleşi ederdi. İki hafta ilkin, kurban grup üyelerinin geri kalanıyla bir mevzu yüzünden tartıştı. Hemen sonra, toplumsal medyaya, kurbanın kendilerine saldırmaya hazırlandığını hisseden öteki üyelere cesaret ediyormuş benzer biçimde görünen bazı gönderiler yükledi ve onlar, onun hamlesini evvelde yapmaları gerekiyor” dedi.
Gözaltına alınan çocuklar, hücum için evlerinden ve mahallelerinden keskin silahları topladı. Şüpheliler hakkında adam öldürmeye girişim davası açıldı ve polis Pazartesi günü çocuk hakkaniyet kurulunun önüne çıkan beş evladı tutukladı. Hemen sonra danışmanlığın peşinden ailelerine teslim edildiler.”

Leave A Reply