Apex Legends Mobile başlangıç ​​kılavuzu: ‘Şampiyon’ olmak için ipuçları ve püf noktaları


Uzun bir bekleyişin arkasından Electronic Arts’ın merakla beklenen battle royale nişancı oyunu nihayet Android ve iOS cihazlara geldi. Oynaması parasız oyun artık oyuncuların cihazlarında indirip oynaması için hazır.
Apex Legends dünyasında yeniyseniz ve yeni başlayanların şansını denemeyi planlıyorsanız, cenk alanına girmeden ilkin oyunla ilgili bilmenizde fayda olacak bazı şeyler var.
terimi ile size destek olmak için Apex Legends Mobil‘Şampiyon’ etiketini kapmanıza destek olabilecek oyun için kapsamlı bir ipucu ve püf noktası sıralaması hazırladık.
Oyun için temel detayları doğru alın
Oyun için temel detayları doğru almak önemlidir. Şimdi, Apex Legends oldukça sıkıntılı bir oyun ve çalıştırmak için ciddi kaynaklar gerekiyor. Sadece oyun, cihaza bağlı olarak performansını optimize etmek için değişik grafik ayarları ve alternatifleriyle beraber gelir. Bu yüzden, cenk alanına atlamadan ilkin, oyunun grafik ayarlarının cihazın özelliklerine bakılırsa ayarlandığından ve güvenilir ve istikrarlı bir web bağlantısının mevcut olduğundan güvenilir olun.
Ek olarak, birincil oturum açma yöntemi olarak bir EA hesabı kullanmanızı tavsiye ederiz. Hesabınız yoksa, bir hesap oluşturun ve bunu Apex Legends Mobile’a giriş yapmak için kullanın. Oyunun değişik oturum açma şekilleri de sunduğunu unutmamak da önemlidir – Feysbuk, Konuk, Google hesabı ve Apple hesabı.
Mobil oyun ve HUD stilinde tecrübe seviyenizi seçin
Giriş yaptıktan sonrasında, oyun sizden mobil oyun yada Apex Legends ile ne kadar deneyime haiz olduğunuzu seçmenizi isteyecektir. Dört seçeneğe haiz olacaksınız – Mobil atış oyunlarında tecrübe yok, Mobil atış oyunlarında Tecrübe, Apex Legends Deneyimi ve Mobil atış oyunlarında Tecrübe + Apex Legends. Beceri seviyenize bakılırsa seçeneği seçin.
Peşinden, HUD stilini seçin. İki seçenek var – ilk seçenek, oradaki öteki battle royale oyunlarına daha aşina ve ikinci seçenek Apex Legends seçimi. Gene, beğendiğinizi seçin ve hemen sonra Ayarlar’dan da değiştirebilirsiniz.
Çaylak eğitimini tamamlayın
Bir çok şahıs oyunun eğitimini atlar. Yeniyseniz, size oyunun temel kavramlarını vereceği için öğreticiyi izlemenizi tavsiye ederiz. Çaylak öğreticisi ile oyun size kayma, tırmanma, atış, toplama, ekip arkadaşı afişleri ve daha fazlası şeklinde temel detayları öğretecek.
Efsanelerinizi öğrenin
Apex Legends, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç Efsaneleşmiş ile beraber gelir. Açıkçası, oyunu oynayarak bunların kilidini açmanız gerekecek. Oyundaki her Efsanenin kendi avantajları vardır ve oyun tarzınıza bakılırsa doğru Efsaneleri bulmak için bu tarz şeyleri bilmeniz gerekir. Bu yalnız oyununuzu geliştirmekle kalmayacak, hem de sizi takımın güvenilir bir üyesi meydana getirecek.
oyun ipuçları

 • Her battle royale oyununda olduğu şeklinde, neredeyse hiçbir şey olmadan cenk alanına atlayacaksınız. Tamamen şansa ve konuma dayalı olan ganimeti bulmanız gerekiyor. Sadece oyun tarzınıza bakılırsa doğru silahı, takıları ve avantajları bulmak önemlidir. Sizin için doğru silahı bulmak için silahları tatbikat alanında kontrol edin.
 • Oyunda renklerin önemini anlayın — Beyaz yaygındır, Mavi orandır, Mor epiktir ve Altın efsanevidir. Oyunda eşyalar bu renklerle işaretlenecektir. Ek olarak, yükseltme için yüksek nadirlikte öğeler bulmaya çalışın.
 • Bulduğunuz sadece gerek duymadığınız öğeler hakkında ekibinize ping atın. Bu, ekibinizin daha donanımlı olmasına destek olacaktır.
 • Daha iyi ve koordineli bir oyun için ekip arkadaşlarınızla kontakt kurun. Var ise kulaklık yada kulaklık kullanın.
 • Kalkanlar önemlidir. Bu yüzden, kalkanınızı şarj etmeye devam edin ve haritada dolaşırken kalkan şarj tanklarınızı da toplayın.
 • Çembere ve yuvarlak duyurulara dikkat edin. Ek olarak, daima çemberin içinde olduğunuzdan güvenilir olun.
 • Görünümü daha süratli yakalamak için otomatik alma hususi durumunu etkinleştirin. Ondan sonra ihtiyacınız olmayan öğeleri daima atabilirsiniz.
 • Yeni süregelen biriyseniz yada nişan alma mevzusunda iyi değilseniz otomatik ateşlemeyi etkinleştirin.
 • Güçlerini ve oyun tarzınızı daha iyi idrak etmek için değişik Efsaneleri deneyin.
 • Daha süratli hareket etmek ve saldırıları atlatmak için kaydırma mekaniğini kullanın.
 • Daha çok avantajın kilidini açarak efsanelerinizi güçlendirin.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy