Ataşehir Cilt Bakımı

Ataşehir Cilt Bakımı

Ataşehir cilt bakımı hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Cildimize bakmanın bu kadar önemli olmasın belirli başlı bazı kuralları vardır. Evde her ne kadar kendi başımıza yüzümüzü temizlemeye çalışsak da, derinlemesine temizliği kendi başımıza yapmamız imkânsızdır. Bu amaç doğrultusunda cilt bakımı konusunda eğitim almış kişilere başvurmanız gerekmektedir.
Güzellik merkezinde, cilt tipiniz için doğru ürünleri ve bakımları seçmenize yardımcı olabilecek deneyimli ve uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz mevcuttur. Güzellik merkezimizde işlemlerimiz vesilesi ile rahatlamanız, gençleşmeniz ve en iyi şekilde görünmenize yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu nedenle ister yeni bir cilt bakımı rutini arıyor olun, ister sadece kendinizi şımartmak isteyin güzellik merkezini mutlaka ziyaret edin.

Ataşehir İpek Kirpik

Ataşehir ipek kirpik hizmetlerimiz devam etmektedir. İpek kirpikler bugünlerde oldukça revaçtadır. İpek kirpiklerin bu kadar popüler olması hiçte şaşırtıcı değildir. Bu popülaritenin en belirgin sebebi ise, ipek kirpiğin yarattığı güzel görünümdür. İpek kirpikler sadece inanılmaz derecede güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal kirpikleriniz için sentetik olanlardan çok daha sağlıklıdır. İpek kirpiklere geçiş yapmayı düşünüyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

İpek kirpikler, tahmin ettiniz üzere ipekten yapılır. İpekten yapılan kirpikler, hassas kirpik çizginizde sert olabilecek sentetik kirpiklerden çok daha yumuşak ve hafif oldukları anlamına gelir. İpek kirpikler ayrıca daha esnektir. Bu nedenle gözünüzün şekline daha iyi uyum sağlar ve gün boyu yerinde kalırlar. İpek kirpiklerin en iyi yanı, doğal kirpikleriniz için gerçekten iyi olmalarıdır.

Ataşehir Protez Tırnak

Ataşehir protez tırnak işlemlerimiz hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Tırnaklarınızın doğal görünümünden hoşlanmıyorsanız, tırnaklarınızı güzelleştirmek amacı ile protez tırnak yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Protez tırnaklar, genellikle akrilik veya jelden yapılan takma tırnak türleridir. Özel protez tırnak ekipmanları ile doğal tırnağınızın üstüne uygulanırlar.

Protez tırnakları çeşitli renklerde, şekillerde ve boyutlarda tırnağınıza uygulatabilirsiniz. Değiştirilmeleri gerekmeden önce genellikle yaklaşık iki üç hafta dayanırlar. Daha sonrasında doğal tırnağınız uzadığı için bozulmalar meydana gelecektir.

Uzun tırnak trendine doğal tırnaklarınızın uzamaması sebebi ile giremiyor ancak yine de tırnaklarınızı uzatmak istiyorsanız, protez tırnakları deneyebilirsiniz. Protez tırnaklar çeşitli renk ve tarzlarda gelir. Güzellik salonlarında istediğiniz tırnak modellerine göre birkaç saatte yapılır. Protez tırnaklar, uzun süreli tırnak bakımı yapmak zorunda kalmadan görünümünüze biraz kişilik katmanın harika bir yoludur.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy