Atletik direktör, toplumsal medya Georgia futbol ev oyunlarında halka açık alkol satışlarına ağırlık veriyor

0

[ad_1]

GREENSBORO — Georgia Üniversitesi, Sanford Stadyumu’ndaki halka açık oturma alanlarında alkol satmak için asla acelesi yok, hatta masada bile değil.

UGA atletik direktörü Josh Brooks, bahar kurulu toplantısında “Bu şu anda bir münakaşa mevzusu bile değil” dedi.

İLGİLİ: Sıcak biletler, UGA yönetim kurulu toplantısından Kokteyl Partisi güncellemesi

“Stegeman Coliseum, Foley Field ve softball’da (Turner Stadyumu) ​​tanıştık (alkol satışları) ve yavaş bir yayılma oldu.

“Bu mevzuda fazlaca kasıtlı olacağız. Sanford için şu anda gündemde bu yok.”

SEC, 2019’daki SEC Bahar Toplantılarında halka açık oturma alanlarında alkol satışı yasağını kaldırdı. Minimum dokuz lig okulu, Bulldog’ların bu sürem Cenup Carolina’da oynayacağı iki okul da dahil olmak suretiyle, kendi futbol stadyumlarındaki pubik oturma alanlarında alkol satıyor ve Mississippi Eyaleti.

İLGİLİ: SEC Okulları, stadyumlarda halka açık alkol satışlarıyla ilerlemek için oy kullanıyor

UGA, 100.000 $’dan fazla Magill Society üyelerinin alkol satan 400 kapasiteli bir salona her biri için iki geçiş talep etmelerine izin veriyor. Sadece, East Campus Drive’a bakmış olduğu için 200 (kulüp) seviyesindeki salondan alanın görünümü yoktur.

Brooks, bilhassa önümüzdeki iki yıl içinde Sanford Stadyumu’nun cenup tarafında meydana getirilen iyileştirmelerde 68,5 milyon dolarlık fıçıları piyasaya sürmekten daha fazlası bulunduğunu deklare etti.

Brooks, “Oyunun uzunluğu ve süresi ya da yalnız bunu yapmanın ve buna hazırlanmanın lojistiği olsun, birçok unsur var” dedi. “Sürünebileceğimiz, yürüyebileceğimiz, koşabileceğimiz daha minik mekanlarla başladık. Dolayısıyla şimdi Stegeman, Foley ve Turner’da kaydettiğimiz ilerlemeyi izliyoruz ve bu verileri daha yeni alıyoruz ve hakkaten çözümleme ediyoruz, bundan dolayı iyi mi geliştiklerini görmeye devam etmek birazcık süre alıyor.”

Brooks, basketbol, ​​beyzbol ve softbol için pilot programların geçen yıl iyi gittiğini, sadece UGA’nın öteki mekanlara halka açık alkol satışları ilave ederek süre alacağını söylemiş oldu.

İLGİLİ: Gürcistan yeşil ışıklar pilot alkol satış stadyum programları

Brooks, “Planımız mevzusunda fazlaca bilgili davrandık, doğru şekilde yaptık, acil etmedik ve kampüs ortaklarımızla beraber güvenlik protokollerine haiz olduğumuzdan ve bunu doğru şekilde yaptığımızdan güvenli olduk” dedi.

“Bu acil etmek isteyeceğin bir şey değil. Kasıtlı olmak ve doğru şekilde yapmak istiyorsunuz, bu yüzden her mekana derhal eklemeye çalıştığımız bir şey değil.”

Bilimsel olmayan bir anket, taraftarların bu mevzuda bir halde ayrıldığını gösteriyor, sadece çoğunluk Brooks’un sonucuna güveniyor yada Sanford Stadyumu’ndaki alkol satışlarına karşı.

Leave A Reply