Bahçe Kurtarma: Sunucu Lee Burkhill evli mi? Kocası kim?

0

[ad_1]


Havva Crosbie
Lee Burkhill BBC One’daki sunucu ve bahçecilik uzmanı görevi yardımıyla ekranlarımızda tanıdık bir yüz. bahçe kurtarmaonu ve öteki bahçe guruları ülke çapında ev sahipleri için bahçeler tasarlamak için rekabet ediyor.

DAHA: Yeni Bahçe Kurtarma uzmanı Lee Burkhill hakkında bilmenizde fayda olacak her şey

Sadece seyirciler, namı öteki ‘Bahçe Ninjası’ olan Lee’yi ve diziden uzaktaki yaşamını merak etmeye başladı. Birazcık araştırma yaptık ve İşte 38 yaşındaki gencin ailesi ve aşk yaşamı hakkında bildiklerimiz…

Oyuncu yükleniyor…

İZLE: hayranı mısınız bahçe kurtarma?

Lee, bahçecilikle ilgili ipuçlarını ve püf noktalarını ulusla paylaşmaktan oldukça mutlu olsa da, hususi yaşamı söz mevzusu olduğunda o denli da açık sözlü değildir. Netice olarak, kameralardan uzak yaşamı hakkında pek bir şey bilinmiyor.

DAHA: Garden Rescue yıldızlarının kendi bahçelerine bir göz atın

DAHA: Charlie Dimmock, Garden Rescue’da tartışmalı bir ürün kullandıktan sonrasında ateş altında kalıyor

Şu anda evli mi yoksa bir ilişkisi mi var bilinmiyor fakat Instagram’ına bakılırsa, @garden_ninja_leeo bir oldukça sadık köpek baba! Kendisiyle Liverpool’da yaşayan sevgili Border Terrier yavrusu Barry’nin fotoğraflarını tertipli olarak paylaşıyor.

Lee, evini sevgili yavrusu Barry ile paylaşıyor

Yakın tarihindeki bir gönderide, bunu deklare etti Mevzu bahçecilik olduğunda ikisi birbirinden ayrılamaz. Takipçilerine, “Barry bahçede benimle neredeyse her şeyi yapıyor.

Lee fanatikleri tarafınca Garden Ninja olarak bilinir.

Lee, Kasım 2019’da röportajlarında cinselliği hakkında konuşmasa da, erişkinlik yıllarında eşcinsel olduğundan zorbalığa maruz kalma deneyiminden bahsetti.

DAHA: Varlıklı Kardeşler, Garden Rescue’dan ayrıldıktan sonrasında yeni projeyle ilgili güncellemeleri paylaşıyor

Takipçilerine tweet attı: “Hatalı fakat kısır bazı çevrimiçi trollerden transların katlanmak zorunda oldukları şeylerin mikro dozunu takdir etmeye başlıyorum. Bana eşcinsel olduğundan bir genç olarak zorbalığa uğramamı hatırlatıyor. Kısaca bugün Her insanın kuvvetli durması için #LGBTQoftwitter’a altın bir mala kaldırmak isterim! #TransIsBeautiful”.

Lee, sunucular Arit Anderson ve David ve Harry Rich’in ayrılmasının arkasından geçen yıl Garden Rescue’daki bahçıvanlık uzmanları grubuna katıldı. Gündüz zımbasının yedinci serisinden beri, Flo Headlam’ın yanında Chris Hull ve doğal ki, uzun süreden beri sunucu Charlie Dimmock.

Bu hikayeyi beğendiniz mi? Bunun şeklinde öteki haberlerin direkt gelen kutunuza yetişmesi için Ne İzlemeli bültenimize kaydolun.

Leave A Reply