Basın toplantısında gergin anlar! Emre Belözoğlu

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, basın toplantısı esnasında cep telefonu sesine sinirlenerek, cep telefonuyla çekim icra eden basın mensubu ile münakaşa yaşadı.

Spor Toto Süper Lig’in 13. hafta maçında deplasmanda karşılaşmış olduğu A. Hatayspor ile 3-3 berabere kalan Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, savaşım sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.

Belözoğlu, berabere bittiği için de mutlu olmadığını belirterek, “Bizim için 24. maç. Hem ligde hem Avrupa kupalarında iyi giden bir süreç vardı. 14-15 ay ilkin bu göreve geldiğimizden bugüne dek gördüğüm en fena ilk yarıyı oynayan ekip vardı kendi adımıza. Söyleyebileceklerim bugün kazanan kaybeden kim var ise bizim adımıza ilk yarı fena, ikinci yarı yaptığımız hamleler doğru hamleler oldu. Giren dostlar katkı verdi. Berabere bittiği için de mutlu olduğumu söyleyemem. Yapmamız ihtiyaç duyulan bundan daha iyi oyunlar oynamak. Yapabilecek gücümüz de var” dedi.

Basın toplantısı esnasında cep telefonu sesine sinirlenen Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, cep telefonu ile çekim icra eden basın mensubu ile münakaşa yaşadı.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy