Kadın Hinch fanatikleri, klozet kapağındaki fena sarı lekeleri çıkarmak için 39p’lik etkili bir numarayla çıldırıyor

0

[ad_1]

Temizlik tutkunlarının fanatikleri Kadın Hinch, klozet kapaklarından sarı lekeleri çıkarmanın püf noktalarını toplumsal medyada paylaştı.

Büyük Platinum Jübile kutlamaları yaklaşırken, çoğumuz konuk ağırlamayı dört gözle bekliyoruz, bu da bir şey ifade ediyor – hepimiz gelmeden evi temizlemek.

2

Kadın Hinch fanatikleri, klozet kapaklarının yeni benzer biçimde parıldamasını sağlamak için önerilerini paylaşmak için Feysbuk’a gittiKredi detayları: Getty
Bu vızıltı, ülke çapındaki birçok temizlik tutkunu için vazgeçilmez hale geldi

2

Bu vızıltı, ülke çapındaki birçok temizlik tutkunu için olmazsa olmaz hale geldiKredi detayları: F&F

Etrafta bakteri ve nemli hava varken, tuvaletler nerede ise her evde en kirli yerlerden bazılarıdır ve neredeyse hiçbir klozet kapağında korkulu sarı lekeler kalmaz.

Her neyse ki, Kadın Hinch fanatikleri, bu tarz şeyleri kaldırmak ve klozet kapaklarınızın tekrardan yeni benzer biçimde parıldamasını sağlamak için en iyi önerilerini paylaştılar.

Gerçek adı 32 yaşındaki Sophie Hinchliffe olan Kadın Hinch, Instagram’da 4.5 milyona yakın takip edeni ile uzun süreden beri temizlik tutkunlarının favorisi.

Yıldız, birkaç yıl ilkin çeşitli ev hileleriyle ün kazanmıştır ve şimdi fanatikleri toplumsal medyada hususi temizlik sayfalarına bile başladı.

Bayan Hinch hayranları, pası çıkarmak için popüler bir 42p çeşni üzerinde çıldırıyor
Ben bir temizlik fanatiğiyim - üç bileşenli çözümüm pencereleri parlatacak

Feysbuk’ta Kadın Hinch Temizlik ipuçları ve püf noktaları adlı bu şekilde bir grupta bir üye tavsiye istedi: ”Klozet kapağımdaki sararmayı iyi mi gideririm?

“Fazlaca fena görünüyor ve ondan iyi mi kurtulacağıma dair hiçbir fikrim yok.”

Klozet kapağı insanlarla en oldukça temas eden alandır, bundan dolayı temiz ve hijyenik tutmak yaşamsal ehemmiyet taşır.

Çoğu zaman kimi zaman hem klozet kapağına hem de klozet kapağına düşebilen idrara maruz kalır, zaman içinde fena sarı lekeler ve hoş olmayan kalıcı kokularla kaplanır.

Her neyse ki, gönderi kısa sürede önerilerle doluydu ve bir çok insan klozet kapaklarını “yeni benzer biçimde hissettirmek” için beyaz sirke ve kabartma tozu kombinasyonunu denemeyi tavsiye etti.

Bir şahıs, “Klozet kapağım oldukça kötüydü ve tüm lekeleri çıkarmak için beyaz sirke ve kabartma tozu kombinasyonunu kullandım” dedi.

MUHTEŞEM BINGO: Bugün 10 £ harcadığınızda 20 £ bonus ve 30 parasız dönüş kazanın

“Fazlaca ucuza çalıştı ve yeni benzer biçimde hissettiriyor.”

Numaralarını paylaşan Janice Collins şöyleki yazdı: “Bir macun oluşturacak kadar beyaz sirke ile yarım fincan kabartma tozu kullanıyorum ve her iki tarafı da kaplayacak şekilde klozet oturağının üstüne pürüzsüz hale getiriyorum.

“Sonrasında 20 dakika orada oturmasına izin verdim ve sarı lekeleri çıkarmak için yumuşak bir sünger kullandım.”

Anne Foster aynı fikirde ve tavsiyede bulunmuş oldu: “Kabartma tozu ve beyaz sirkeden bir macun yapın, bu lekeleri daha kolay çıkaracaktır.

“Sarı lekeleri çıkarmanızı kolaylaştıracağı için ılık su kullandığınızdan güvenli olun.”

TUI ve easyJet dahil bugün iptal edilen Birleşik Krallık uçuşlarının tam listesi
BGT yarı finali, çocukların gözyaşlarına boğulmasıyla kaosa sürüklendi

Sadece işe gitmeden ilkin temizlik esnasında klozet kapağını çizebilecek aşındırıcı maddelerden kaçınmayı unutmamak önemlidir.

Bu, hela lekelerinize yol açan şeyin gelecekte sarı renklerini yaymak için daha çok yüzeye haiz olmamasını sağlamak içindir.

Temizleme tüyoları ve ipuçları

Evinizi bir ustalaşmış benzer biçimde temizlemenize destek olacak bazı ipuçları:

Leave A Reply