Hanımefendi Hinch fanatikleri, sıcak havalarda sinekleri evinizden uzak tutmak için bir kuruş hilesini paylaşıyor

0

[ad_1]

Temizlik gurusu Hanımefendi Hinch’in fanatikleri, sıcak havalarda sinekleri evinizden uzak tutmak için ipuçlarını paylaştı – ve tek ihtiyacınız olan bir sandviç torbası ve birkaç kuruş

Sıcak havalarda açık pencereler sineklerin içeri girmesine izin verir (yığın fotoğraf)

Havalar ısınmaya ve güneş daha sık parlamaya başladıkça, çoğumuz oldukça gereksinim duyulan temiz havanın evlerimizde dolaşmasına izin vermek için pencerelerimizi açacağız.

Sadece açık pencereler, sineklerin, yaban arılarının ve öteki böceklerin içeri girmesine ve mutfaklarımızda sıkıntıya niçin olmasına izin verir.

Her neyse ki, temizlik kraliçesi Hanımefendi Hinch – tam adı Sophie Hinchliffe – fanatikleri, uçan böcekleri evden uzak tutmak için ipuçlarını ve püf noktalarını Feysbuk’ta paylaştılar ve Express.co.uk’nin bildirdiğine gore en popüler yöntem neredeyse hiçbir şeye mal olmayacak.

Hanımefendi Hinch Temizlik İpuçları sayfasında bir bayan, sineklerden kurtulmak için “en iyi şeyin” ne işe yaradığını sordu ve başka bir temizlik hayranı ona bir sandviç torbası, birkaç peni ve birazcık su almasını söylemiş oldu.Rahat bir çanta numarası sinekleri uzak tutabilir (yığın fotoğraf)
(

Fotoğraf:

Getty Images/iStockphoto)

İstediğiniz haberleri direkt gelen kutunuza alın. Mirror bültenine buradan kaydolun.

Hanım, bir sandviç poşetinin yarısını suyla doldurmanın ve içine birkaç bozuk para bırakmanın muhteşem bir sinek caydırıcı olması için kafi bulunduğunu iddia etti, zira poşet açık pencerelerinizin yanına asıldığında sinekler uzaklaşacaktır.

“Yarısı suyla dolu, içinde birkaç bozuk para olan saydam bir plastik poşet. Pencerelere/kapılara asın, evinizde sinek göremezsiniz. Bunun bir kovan bulunduğunu düşünürler ve yanına yaklaşmazlar.”

Ve başka bir bayan, evde sineklerle savaşım ediyorsanız hack’in “denemeye kıymet” bulunduğunu söylediğinden, hilenin öteki Feysbuk kullanıcıları içinde da bir hit olduğu kanıtlandı.

Şunları eklediler: “Suya temiz bir torbaya birkaç kuruş koyun ve asın… (sadece arada sırada suyu değiştirmeniz gerekir.) Sinekler ve yaban arıları, bunun bir eşekarısı yuvası bulunduğunu düşünür ve uzak durun!

“Bunu bugün yaptım, kış bahçesinin Fransız kapılarının ortasına astım. Bugün bir tek bir sinek gördüm, denemeye kıymet!”

Express.co.uk’ye gore, bu hile işe yarıyor zira sinekler, şeyleri bizim gördüğümüzden değişik gördükleri anlamına gelen bileşik görüşe haiz.

Sinekler su torbasını aynı anda birçok kez görürler ve sudan nefret ettikleri için bu onlar için anında caydırıcıdır – su ve kuruşlar beraber bir renk cümbüşü oluşturan ve sineklerin gözlerini inciten bir prizma oluştururlar.

PriceYourJob.co.uk’de haşere denetim uzmanı Walter Murphy yayına şunları söylemiş oldu: “Sineklerden kurtulmanın en iyi yolu, evinizin temiz ve şekerli maddeler, çürüyen et yada öteki atıklardan arınmış olduğundan güvenli olmaktır. Sineklerin evinizde oyalanmasını önlemek için yüzeyleri silmek ve çöp kutusunu mümkün olduğunca sık boşaltmak.

“Sineklerden kurtulmak için elma sirkesi şeklinde naturel kovucular da kullanabilirsiniz.”

Satacak bir hikayen var mı? adresinden bizimle iletişime geçin. yourmirror@trinitymirror.com.

Daha çok oku

Daha çok oku

Leave A Reply