Kadın Hinch’in Maldon’daki sakin yaşamı, Stacey Solomon ile en iyi dost olmaktan en oldukça satan kitaplara kadar

0

[ad_1]

Kadın Hinch, birkaç senedir toplumsal medyada büyük bir isim. Meşhur kariyeri Instagram’da ev hesabı MrsHinchHome ile başladı ve o zamandan beri 4,4 milyondan fazla takipçiye ulaştı.

Bir sürü fanatik kazanmanın yanı sıra, Kadın Hinch – gerçek adı Sophie Hinchliffe – kitap yazmaya, televizyona çıkmaya ve hatta kendine meşhur dostlar edinmeye devam etti. Tüm bunlara karşın, Kadın Hinch hala her şeyin başladığı Essex’te oldukça sakin bir yaşam yaşıyor benzer biçimde görünüyor.

Kadın Hinch’in şöhret yolculuğu 2018’de o zamanki kuaförün kendisi ve kocasının yeni ev yolculuğunu izlemek için hesabı açmasıyla başladı. Sophie evini toplama deneyimini paylaşırken, temizliğinin videolarını da paylaşmaya başladı.

Devamını oku: Essex’in meşhur waffle barına gittim ve geri dönmek için sabırsızlanıyorum

Oradan Kadın Hinch’in Instagram’ı büyük bir başarıya dönüştü. Milyonlarca insan onun ipuçlarına ve püf noktalarına ve bununla beraber ilgili kişiliğine aşık oldu.

Hesabı başlattıktan sonrasında, Sophie ve kocası Jamie’nin de iki oğlu oldu. Şimdi, tüm zorluklar da dahil olmak suretiyle iki adam anası olmanın iyi mi bir şey olduğuna dair dürüst hesapların yanı sıra ebeveynlik ipuçlarını da paylaşıyor.

Dürüstlüğü, birçok hayranın minnettar olduğu bir şey. Sophie, yaşamının Instagram’dan başka bir yanı bulunduğunu ve evinin bazılarının sandığı benzer biçimde muhteşem bir halde derli toplu olmadığını gösteriyor.

Kitap fırsatlarıKadın Hinch

Etkisi altına alan olarak dört yıl sonrasında, Sophie dört kitap yazarak en oldukça satan haline geldi. Bir yazar olarak kariyeri, ilk kitabı ‘Hinch Yourself Happy’ ile başladı.

2019’da gösterilen bu kitapta Sophie, evinizi düzenlemek için en iyi ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşıyor. Ek olarak en sevilmiş olduğu ürünleri tavsiye ediyor ve temizliğin kendisi için iyi mi bir işten daha fazlası bulunduğunu, bunun bununla beraber stres ve kaygıyla baş etmenin bir yolu bulunduğunu konu alıyor.

Kadın Hinch’in ikinci kitabı aynı yıl çıktı, ‘Mrs Hinch: Aktivite Günlüğü’. Bu kitap, Kadın Hinch hayranlarını, listeler, reklam planlama sayfaları ve kendinize birazcık süre ayırmayı hatırlatmak için birçok aktivite benzer biçimde en sevilen organizasyon şekillerinden bazılarını denemeye teşvik eden etkileşimli bir kitaptır.

2020’de Sophie, The Activity Journal’dan devam etmek suretiyle başka bir interaktif kitap olan ‘Little Book of Lists’ yayınladı. Bu bölümde hayranlara listelerin evlerinde iyi mi kullanılacağına dair daha çok örnek verildi.

Aynı yıl, Kadın Hinch en kişisel kitabı olan ‘Bu Benim’i yayınladı. İçinde Sophie hakkaten açıldı ve okuyuculara, anne olmaktan çevrimiçi trolleme deneyiminin oldukça dürüst ve acı verici hesaplarına kadar daha ilkin asla açıklamadığı şeyleri söyledi.

meşhur dostlar0 stac
Sophie Hinchliffe ve Stacey Solomon

Bu şekilde büyük bir takipçi kitlesi ile bağlantılar geliyor ve ‘Insta-star’ olduğundan beri Kadın Hinch birkaç meşhur arkadaşla tanıştı. Sadece biri, o zamandan beri en iyi arkadaşlarından kabul edilen Stacey Solomon oldu.

Bununla birlikte Essex’ten olan Stacey, 2009’da The X-Factor’da ün kazanmıştır, sadece şimdi daha oldukça sunucu ve etkisi altına alan olarak biliniyor. Stacey’nin dört evladı var, ikisi de Kadın Hinch’in adam çocuklarına oldukça benzer yaşlarda.

Oğulları Rex ve Ronnie’nin birbirine bu kadar yakın olması aslına bakarsak bağlarını başlatmıştı. Çiftin, erkekler bebekken Instagram’da bağlantı kurduğu ve organizasyon, toplama ve doğal ki anne olma mevzusundaki ortak çıkarları için anında bağlantı kurduğu söyleniyor.

Arkadaşlıkları o zamandan beri büyümeye devam etti, çift sık sık beraber fotoğraflarını yayınladı ve yorumlar bölümünde daima birbirlerine destek verdi. Her ikisi de daha ilkin arkadaşlıklarının olması icap ettiğini söylemiş ve bunu ‘yazgı’ olarak tanımlamışlardı.

Hinch ÇiftliğiBayan Hinch, elinde çocuklarla Hinch Çiftliği'nin anahtarlarını tutuyor.
Kadın Hinch, elinde çocuklarla Hinch Çiftliği’nin anahtarlarını tutuyor.

Kadın Hinch, senenin başından beri yepyeni bir projesini takipçileriyle paylaşıyor, Hinch Farm. Ocak ayında yeni bir ev aldıklarını ve bunu bitirip sonunda taşınacaklarını duyurdu.

Geçtiğimiz birkaç ay süresince, çocuk yatak odaları, banyolar, yeni bir limonluk ve hatta üç evcil hayvan alpakasının gelişi dahil olmak suretiyle ilerlemenin fotoğraflarını ve videolarını paylaştı. Sophie, Kadın Hinch olarak yaşamının başladığı yer olduğundan orijinal Maldon evini özleyeceğini söylemiş oldu, sadece bir tek yakın olan Hinch Çiftliği’ndeki gelecekleri için oldukça heyecanlı.

Geçenlerde, taşındıkları zamana oldukça yaklaştığını ve orijinal evi toplamaya başladığını deklare etti. Hayranların eski evi görmeme mevzusunda endişelenmelerine gerek yok sadece Sophie’ye yakın biri taşındığı için muhtemelen ara sıra Instagram’da görünmeye devam edecek.

Leave A Reply