Belediye başkanı talibi, kocasından seçim kampanyası için halka hitap etmesi için ipuçları alır; video viral oluyor


Dewas (Madya Pradeş): Dewas belediye şirketinden belediye başkanı adayının, kocasından seçim kampanyası için halka hitap etmek için ipuçları almış olduğu bir video toplumsal medyada viral oldu.

Viral videoya gore, Kurultay partisi belediye başkan talibi Vinodini Ramesh Vyas’ın kocası Ramesh Vyas, ona halkın önünde konuşma yapması için ihtiyaç duyulan adımları öğretirken görüldü. Yakınlarından birinin videoyu gizlice çekip toplumsal medyada paylaşmış olduğu söyleniyor.

Bilhassa, Kurultay partisi tarafınca gösterilen adaylar sıralamasında Vinodini’nin adı yanlış bir halde açıklandı ve ondan sonra düzeltildi ve yeni mektubu doğru adla yayınladı.

(E-kağıtımızı whatsapp üstünden günlük almak için lütfen tıklayınız. Telegram üstünden almak için lütfen tıklayınız. Yazının PDF’sinin WhatsApp ve öteki toplumsal medya platformlarında paylaşılmasına izin veriyoruz.)


Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy