Bilgili influencer, bankayı bozmadan en iyi hayatınızı yaşamaya ilişkin ipuçlarını paylaşıyor

0

[ad_1]

Yaşam pahalılığı artmaya devam ederken, birçok aile kuruşları kıstırmanın yollarını arıyor. Ve zamandan tutum etmenin her kuruşunu kıymetli kılmak isteyen bilgili bir öğrencinin tavsiyesini almaktan daha iyi ne olabilir?

Şimdi 23 yaşındaki etkisinde bırakan Jess Martin ile beraber çalıştı Kahve Kulübü talebe bütçesiyle yaşarken para biriktirme yollarından bazılarını paylaşmak. Buckinghamshire’dan Jess, ipuçlarını ve püf noktalarını tertipli olarak 11.600 Instagram takipçisiyle paylaşıyor.

Jess, bankayı bozmadan en iyi yaşamını yaşamak için bir takım hack kullanmayı sever. Kapuçinoların maliyetini azaltmaktan spor salonu üyeliklerinden tutum etmeye kadar her şeyi düşündü.

“Mutlu saatler ile banka bakiyenizi pozitif tutun”

Bara gitmek daima talebe yaşamının bir parçası olmuştur. Sadece maliyetler yakında toplanabilir.

Sadece Jess, indirimli saat indirimleri sunan barlara göz kulak olmasını ve hatta fırsatların nerede bulunduğunu denetlemek için UniDays yada Student Beans şeklinde uygulamalara bakmayı söylüyor. Dedi ki: “Bir çok bar, haftanın çeşitli zamanlarında ve günlerinde 2’ye 1 yada talebe indirimi olan kokteyller sunar ve kim Pazartesi öğleden sonrasında süratli bir mola için başka bir bahaneye gerekseme duymaz?

“Hangi mekanların talebe indirimi sunduğunu öğrenmek için Unidays yada Student Beans uygulamanıza bakabilirsiniz ve restoran/bar web sitelerinde süratli bir web gezintisi size indirimli saatlerin ne süre bulunduğunu söyleyecektir. ana menüden yiyecek yemeye daha ucuz bir alternatif.

“Ek olarak, restoran internet sayfaları vasıtasıyla, hatta kimi zaman hafta sonları bile %20’ye varan indirimler elde etmek için üye programlarına kaydolabilirsiniz. Tastecard şeklinde abonelik hizmetleri ek olarak birçok değişik zincir ve bağımsız restoranda 2-4-1 sunar, bu mükemmel bir şeydir. uzun solukta tutum etmenin yolu.”

Sıcak içeceklerinizden tutum etmenin yollarıKahve dükkanına bir seyahat, Jess’in para biriktirmesinin bir yoludur.

Birçok insan sabah işe giderken sıcak bir içecek almaya eğilimli olacak. Fakat Jess bunun birazcık para biriktirmenin başka bir yolu bulunduğunu söylüyor.

Kahve kulüplerine yada üyeliklere kaydolmak size para kazandırabilir. Yada bazı durumlarda, arada bir parasız kahve bile alabilirsiniz.

“Çoğumuz, ister sıcak bir içecek, ister öğle yemeğinden sonrasında suçluluk duygusu veren bir ikram olsun, günü aydınlatmak için ufak ikramlara savurganlık yapıyoruz ve bu tarz şeyleri hak ediyoruz! bu maliyetlerden tutum etmek, bu hak edilmiş molaların keyfini çıkarmaya devam etmenin mükemmel bir yoludur.

“Bir kahve aşığı olarak benim için Coffee Club şeklinde bir abonelik hizmetini kullanmak, harcadıkça tutum etmemi sağlıyor, kısaca kahveyi kim sevmez ki? Bilhassa de öteki ikramlar için biriktirdiğim parayı bir kenara ayırabildiğimde.

“Kahve Kulübü, Black Sheep Coffee, Ditto Coffee ve Caffé Nero şeklinde gizli saklı bağımsız mücevherlerde ve ana cadde favorilerinde tüm standart büyüklükteki barista yapımı içeceklerde %25 indirim sunan aylık bir abonelik hizmetidir.”

“Spor salonu yok, problem yok”Jess, egzersiz yapmak için spor salonu aboneliğine ihtiyacın olmadığını söylüyor.
Jess, egzersiz yapmak için spor salonu aboneliğine ihtiyacın olmadığını söylüyor.

Aylık spor salonu aboneliği, her ay banka bakiyenizden iyi bir miktar alabilir. Sadece, egzersizlerden yoga pozlarına kadar her şeyi bulabileceğiniz birçok çevrimiçi kaynak var.

Jess şunları söylemiş oldu: “Formda kalmayı seviyorsanız sadece 20 sterlinlik bir spor salonu üyeliği her ay ayrılmak için oldukca fazlaysa, yoga ve fitness için oldukca sayıda mükemmel YouTube videosu var, mesela, Adrienne ile Yoga ve HIIT için Chloe Ting egzersizleri. Ek olarak, evde yapılabilecek, süratli ve parasız bir egzersiz yapmak istiyorsanız oldukca yararlı olabilecek, çevrimiçi ve toplumsal medyada bir takım değişik egzersiz rutini var.

Azalt, tekrardan kullan, tekrardan satÇevrimiçi kıyafet satmak, Jess'in para biriktirme yollarından biridir.
Çevrimiçi giyim satmak, Jess’in para biriktirme yollarından biridir.

Giysilere para harcamak yerine fazladan para kazanmayı düşündünüz mü? İstenmeyen kıyafetlerinizi satabileceğiniz ve birkaç kilo kazanabileceğiniz birçok internet sayfası ve uygulama var.

Jess, “Birazcık fazladan para kazanmanın mükemmel bir yolu, artık giymediğiniz, giyilmemiş yada muhteşem durumda olan giysileri satmaktır. Benim gibiyseniz ve modayı seviyorsanız, gardırobunuzun aşırı derecede dolu bulunduğunu görmüş olacaksınız. Aylardır giymediğiniz kıyafetleriniz orada duruyor, bu yüzden paranızı geri kazanmanın onları satmaktan daha iyi bir yolu var, bununla birlikte çevre için onları atmaktan daha iyi.”

Sakin olun ve bu krediyi bütçeleyinJess, para biriktirme yöntemleriyle takipçilerini bilgilendirir.
Jess, para biriktirme yöntemleriyle takipçilerini bilgilendirir.

Asla orada oturup paranın bitmesine oldukca fazla ay kaldığını düşündüyseniz, büyük olasılıkla tek şahıs siz değilsiniz. Ve birçok talebe, kendilerini kredili mevduat erken kapıları ile dost bulurken bulacaktır.

Sadece Jess, bütçelemenin talebe kredinizi ilerletmenin en iyi yollarından biri bulunduğunu söylüyor. Dedi ki: “Talebe kredinizi yada mezun maaşınızı bütçelemek, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak için mükemmel bir yoldur.

“Takviminize kredinizin yada maaşınızın düşmüş olduğu tarihleri ​​ve bundan önceki haftayı koyarsanız, yiyecek, gezi ve öteki etkinlikler için haftada ne kadar harcayabileceğinizi hesaplayın, bu, size bir ay kafi gelecek kadar zamanınız olduğundan güvenilir olacaktır. Orada. Ek olarak, bütçenizi çözmek için birazcık daha çok desteğe ihtiyacınız var ise, bütçelemeye destek olacak bazı mükemmel çevrimiçi araçlar da var.”

Leave A Reply