Bilmediğiniz 9 WhatsApp ipucu ve püf noktası


WhatsApp mesajlaşma servisinin büyük hayranlarıyız. Parasız, platformlar arası metin, multimedya, sesli mesajlaşma ve parasız sesli ve görüntülü aramalar sunan, hoşunuza gitmeyen şey nedir? Muhtemelen bir süredir telefonunuzda kullanıyorsunuz, sadece WhatsApp’ta bir sonraki seviyede daha iyi olmak için kaputun altında kurcalamak için asla süre harcamamış olabilirsiniz. WhatsApp uzmanı olabilmeniz için hususi ipuçlarını, püf noktalarını, ince ayarlarını, hack’lerini ve gizli saklı özelliklerini bulmak için uygulamayı hakikaten derinlemesine incelemek için birazcık süre harcadık.

1. WhatsApp mesajlarının otomatikman kaybolmasını sağlayın

Puf! WhatsApp mesajlarınıza veda edin.
Kredi detayları: whatsapp

Bae’nizin ileti geçmişi için bu işlevi etkinleştirmenizi önermesek de, WhatsApp mesajlarının belirli bir süre sonrasında otomatikman kaybolması özelliği, daha gürültülü sohbetleri yönetilebilir kılmak için yararlıdır.

Belirli bir sohbette gelecekteki tüm mesajların yedi gün sonrasında telefonunuzdan otomatikman silineceği anlamına gelen bir ayarı değişiklik yapmak mümkündür. Sadece bunun, ayrıca birisinin ekran görüntüsü almadığı yada herhangi bir ileti paylaşmadığı anlamına gelmediğini ihmal etmeyin.

Bu özelliği etkinleştirmek için, ayarlarını değişiklik yapmak istediğiniz WhatsApp sohbetine gidin ve ekranınızın üst kısmında kişinin yada grup sohbetinin adına tıklayın. Bir sonraki menü ekranında, “Kaybolan mesajlar” seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın ve açmak için ona dokunun.

Bu, mesajların hepimiz için kaybolacağı anlamına gelir, sadece bu seçeneği yalnızca yönetici olduğunuz grup sohbetleri için etkinleştirebileceğinizi ihmal etmeyin.

2. WhatsApp sohbetlerinizin arka planını değiştirin

WhatsApp arka planının güzel bir seçimi.

WhatsApp arka planının güzel bir seçimi.
Kredi detayları: whatsapp

Sohbetleriniz için hala varsayılan WhatsApp duvar kağıdına takılı kaldıysanız, o süre ya temel! Daha garip bir seçim için değişiklik yapmak oldukca kolay.

Bunu yapmak için WhatsApp’a gidin ve dişli şeklindeki Ayarlar simgesine tıklayın. Görüntülenen sonraki menü ekranından Sohbetler’i seçin, peşinden Söyleşi Duvar Kağıdı’na dokunun. Bu sonrasında öteki seçeneklerinizi getirecektir.

Burada başka arka plan seçenekleri bulun.

Burada başka arka plan seçenekleri bulun.
Kredi detayları: whatsapp

WhatsApp’ın galerisinden öncesinden yüklenmiş resimlerinden birini kullanmayı seçebilirsiniz (göz atmaya kıymet, bazı güzel tatlı resimler var), duvar kağıdınızı düz bir renge değiştirebilir yada kendi fotoğraflarınızdan bir fotoğraf kullanabilirsiniz.

WhatsApp’ın görüntülerinden birini seçerseniz, “perspektif” görünümünü seçerek görüntünün durağan(durgun) kalmasını mı yoksa hafifçe hareket etmesini mi istediğinizi seçmeniz istenecektir.

3. WhatsApp sohbetlerinde kalınca, italik ve üstü çizili metin kullanın

Eski güzel ~üstü çizili~ özelliği.

Eski güzel ~üstü çizili~ özelliği.
Kredi detayları: whatsapp

Kalınca metin, italik ve hatta üstü çizili metin kullanarak WhatsApp metin mesajlarınızı daha garip hale getirebilir ve puanlarınızı daha iyi aktarabilirsiniz.

Kalınca metin için, kelimenin yada ifadenin her iki yanına bir *yıldız* eklemeniz yeterlidir. Sözcüğün yada ifadenin her iki tarafına bir _alt çizgi_ eklemek, italik metin oluşturur. Metnin üzerini çizmek için, kelimenin yada ifadenin her iki yanına bir ~tilde~ ilave edin.

4. Gizli saklı WhatsApp daktilo yazı tipini kullanın

Bu gizli yazı tipiyle mesajlarınızı öne çıkarın.

Bu gizli saklı yazı tipiyle mesajlarınızı öne çıkarın.
Kredi detayları: whatsapp

WhatsApp’ın mesajlarınızı ötekilerden değişik kılmak için kullanabileceğiniz gizli saklı bir yazı tipi bulunduğunu biliyor muydunuz? Eski tip bir daktilo stili yazı tipini etkinleştirmek için hususi bir sembol dizisini kullanabilirsiniz.

Bunu yapmak için, üç eğik kesme işareti eklemeniz yeterlidir: “`.

Tüm iOS kullanıcılarına sesleniyorum.

Tüm iOS kullanıcılarına sesleniyorum.
Kredi detayları: elma

iOS’ta bunun, ana klavye görünümünüzde göreceğiniz standart kesme işareti olmadığını ihmal etmeyin. Kullanılacak doğru sembolü görmek için kesme işaretine basılı tutmanız gerekir – soldan sağa çapraz olarak aşağıya doğru eğimli olan ilkini seçmek istersiniz.

5. WhatsApp söyleşi dizisindeki belirli bir mesajı yanıtlayın

Bu özellik, mesajların grup sohbetinde kaybolmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Bu özellik, mesajların grup sohbetinde kaybolmasını önlemeye destek olabilir.
Kredi detayları: whatsapp

WhatsApp’taki grup sohbetleri ciddi şekilde gürültülü olabilir ve işler birazcık meşgul olduğunda mesajlar her yönden gelebilir. Birisi yanıtlamak istediğiniz bir şey ileti attıysa, kronolojik bir halde göndermenin bir anlamı olmayacaksa, onu vurgulamak ve direkt yanıtlamak için o geçmiş mesaja geri dönebilirsiniz.

Bu, yanıtınızın altında orijinal mesajın söyleşi ekranınızın altında görünmesini sağlar. Bunu yapmak için, Cevapla’yı seçebileceğiniz bir menü açılana kadar mesajı basılı tutun.

Alternatif olarak ve daha süratli bir yöntem, yanıtlamak istediğiniz mesajı soldan sağa kaydırmaktır.

6. WhatsApp sohbetini söyleşi ekranınızın üzerine sabitleyin

Bu gerçekten iyi mesajları daha sonra kolay erişim için kaydedin.

Bu hakikaten iyi mesajları sonrasında kolay erişim için kaydedin.
Kredi detayları: whatsapp

Bu, bir söyleşi dizisini Sohbetler ekranınızın üst kısmında görünür kılmak için hakikaten yararlı bir hack. Sohbetlerinizden herhangi birine en iyi faturayı vermek istiyorsanız, sohbeti soldan sağa kaydırmanız ve beliren çizim iğnesi simgesine dokunmanız yeterlidir.

Bu, o sohbeti söyleşi ekranınızın en üzerine taşıyacak ve böylece daima derhal görünür olacak. Bu bununla beraber sohbete bir raptiye simgesi ekler, böylece sabitlendiğini bilirsiniz. Bu eylemi geri almak için, sabitlemeyi kaldırmak için sohbeti yeniden kaydırmanız yeterlidir. Aynı anda en fazla üç sohbeti sabitleyebilirsiniz.

7. Birden fazla kişiye kişisel bir WhatsApp mesajı yayınlayın

Bu özellik, büyük duyurular için gerçekten kullanışlıdır.

Bu özellik, büyük duyurular için hakikaten kullanışlıdır.
Kredi detayları: whatsapp

WhatsApp’ta aynı mesajı birden fazla kişiye, onlar bir grup sohbetinde olmadan yada mesajı başka kimlerin aldığını görmeden göndermek mümkündür. Mühim haberleri bir duyuru ile paylaşmak yada her insana mevsimsel merhabalar dilemek istiyorsanız kullanışlıdır. Bunu yapmak süratli ve basittir.

iOS’taki söyleşi ekranınızda, ekranınızın sağ üst köşesindeki Gösterim Listeleri’ne, peşinden alttaki Yeni Sıralama’ye dokunun ve peşinden mesajı almak istediğiniz alıcıları ilave edin. Android cihazlarda, sohbetler menüsünden Yeni Gösterim’ı seçmeniz gerekiyor.

Bu yöntemi kullanarak gönderdiğiniz tüm mesajlar, WhatsApp söyleşi dizilerinde bireysel mesajlar olarak alınacaktır.

8. WhatsApp mesajlarını okundu olarak işaretlenmeden ilkin okumak için kendinize daha çok süre verin

Önizlemeler, gönderen daha okuduğunuzu anlamadan önce mesajları sindirmeniz için size zaman tanır.

Önizlemeler, gönderen daha okuduğunuzu anlamadan ilkin mesajları sindirmeniz için size süre tanır.
Kredi detayları: elma

WhatsApp mesajlarının altındaki bu iki işaretin, ileti görüldüğünde maviye döndüğünü ve bu da sizi yanıtlamanız için baskı altına aldığını biliyoruz. iOS’ta, bir WhatsApp mesajının okundu olarak işaretlenmeden ilkin ön izlemesini almak istiyorsanız, mesajın bir önizlemesinin ana ekranınızda görünmesini ve siz manuel olarak kapatana kadar orada kalmasını sağlamak için bildirim ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Bu kullanışlı özelliği ayarlamak için WhatsApp ayarları menünüzde ileti önizlemelerinin etkinleştirildiğinden güvenli olun. Ayarlar’a, peşinden Bildirimler’e gidip Önizlemeyi Göster’i açık konuma getirerek bunu deneyin.

Önizlemeyi göstermek veya göstermemek için mi?

Önizlemeyi göstermek yada göstermemek için mi?
Kredi detayları: whatsapp

Peşinden, iPhone ayarlar menünüze gidin ve Bildirimler’i seçin, peşinden aşağı kaydırarak WhatsApp’ı bulun. Bir sonraki ekranda, bildirimlerinizin etkinleştirildiğinden güvenli olun, peşinden Poster Stili’ne dokunun ve Kalıcı olarak değiştirin.

Önizleme bildirim stilinizi seçin.

Önizleme bildirim stilinizi seçin.
Kredi detayları: APPLE

Bu şimdi, aldığınız WhatsApp mesajlarının önizlemelerinin, siz onları kapatana kadar iPhone’unuzun ana ekranında kalacağı ve mesajı gönderen kişinin, siz hakikaten girene kadar okuduğunuzu söylemek için mavi tik almayacağı anlamına geliyor. uygulama.

9. Değişik WhatsApp söyleşi dizileri için uyarı tonlarını özelleştirin

Bu özel WhatsApp tonlarına göz atın.  Onları sevebilirsin!

Bu hususi WhatsApp tonlarına göz atın. Onları sevebilirsin!
Kredi detayları: whatsapp

Herhangi bir kişiden yada gruptan WhatsApp mesajı aldığınızda duyduğunuz sesli uyarı tonunu özelleştirebilirsiniz. Bu oldukca kullanışlıdır, şu sebeple gerçek zamanlı olarak takip etmeniz gerekmeyebilecek grup sohbetleri ile sevdiklerinizden gelen mühim direkt mesajları ayırt edebileceğiniz anlamına gelir.

Bir WhatsApp grubuna yada kişiye hususi bir ses tonu vermek için sohbete gidin ve ekranın üst kısmındaki kişinin yada grubun adına dokunun. Hususi Ton’a ilerleyin ve tıklayın. Peşinden, varsayılan tonu, görmezden gelmenin güvenli bulunduğunu bildiğiniz yada telefon istatistiklerinizi almanız gerektiği anlamına geldiğini bildiğiniz bir tonla değiştirebilirsiniz.

WhatsApp’ta neler var

Ümit ederim bu listede bazı yararlı ipuçları, püf noktaları, ince ayarlar ve daha fazlasını bulmuşsunuzdur. Mesajları yanıtlamak için kendinize süre kazanmaktan, mesajlarınızı değişik bir yazı tipiyle öne çıkarmaya kadar, popüler WhatsApp mesajlaşma platformunun tüm kullanıcıları için burada bazı mükemmel hileler var.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Ne Demek - Bursa son dakika - Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular - Paket Arıtma - Gebze implant diş - Kulis haber -
sesli sohbet elektronik sigara cam
Bebek Bakıcısı - Omegle - Sohbet Odaları - Omegla - Görüntülü Sohbet -
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu radabet giriş Puff langstoninstitute.org gaziantep bayan escort antep escort