Bingo Blitz Kredileri – Günlük Bağlantılar, İpuçları ve Püf Noktaları

[ad_1]

İnterneti araştırıyorsanız, meşru bir parasız kaynak arıyorsanız Bingo Blitz kredileri, Korkma. Avınız bitti. Bu kılavuzda, parasız kredi almanın en etkili yöntemlerini listeleyeceğiz ve asla tükenmeyeceğinizden güvenli olmak için size ipuçları ve püf noktaları sunacağız.

Bingo Blitz, dünyanın her yerinden başkalarıyla oynamanıza müsaade eden çevrimiçi bir tombala oyunudur. Yalnız bu da değil, cesursanız aynı anda birden fazla Bingo oyunu oynayabilirsiniz. Ek olarak toplanacak güçlendiriciler, tüm gerçek dünya şehirlerinden hediyelik eşyalar ve beklerken bir şeyler yapmak istiyorsanız mini oyunlar da var.

Bingo Blitz benzer biçimde pek oldukca oyunu ele alıyoruz ve yeni bir oyun havasındaysanız bunlara göz atmanızı tavsiye ederiz. Coin Master benzer ve bizlerden parasız Coin Master dönüşleri alabilirsiniz. Daha çok bulmaca oyunu için Wordscapes’e göz atın. Bugünün bulmacasını yenmenize destek olmak için Wordscapes günlük yanıtlarını bir araya getirdik.

Bingo Blitz Parasız Krediler – Feysbuk Bağlantıları

Her gün yeni bir Feysbuk ödülü var, bu yüzden bu sayfayı işaretlediğinizden güvenli olun ve asla kaçırmamak için yeniden deneyin.

Bingo Blitz Parasız Krediler – Twitter Bağlantıları

Bingo Blitz’de Twitter bağlantıları oldukca daha azca sıklıkta

Parasız Bingo Blitz Kredilerimi Iyi mi Kullanırım?

Bu kolay kısım! Telefonunuzda Bingo Blitz’in kurulu olduğundan yada Feysbuk’ta oturum açtığınızdan güvenli olun ve yukarıdaki bir bağlantıya tıklayın. Gerisini oyun halleder.

Daha Fazla Bingo Blitz Kredisi Almanın Herhangi Bir Yolu Var mı?

Kesinlikle. Hiçbiri bir bağlantı almak kadar güvenilir yada rahat değildir, sadece gene de birkaç yöntem daha bir araya getirdik.

Günlük Bonuslar

Her gün, size bir sürü parasız kredi elde eden parasız bir ödül almak için giriş yapabilirsiniz. Bundan dolayı, hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan güvenli olmak için her gün denetim ettiğinizden güvenli olun.

Günlük Döndürme

Günlük Bonusların yanında Günlük Döndürmeler vardır. Bu mini oyun, çarkı döndürmenize olanak tanır ve çarkın nereye düştüğüne bağlı olarak sizi parasız krediler de dahil olmak suretiyle çeşitli hediyelerle ödüllendirir. Gene, bu kredileri devam ettirmek için bunu her gün halletmeye kıymet.

Hediyelik Eşya Mağazası

Armağan Mağazasını her gün ziyaret edin. Bir çok süre, alabileceğiniz parasız ödüller vardır ve bunlar kimi zaman parasız krediler ihtiva eder.

Oyunu oyna

İşte yeni bir düşünce: niçin Bingo Blitz oynamayı denemiyorsunuz? Ara sıra bunu tek başına yaparak parasız kredi kazanırsınız, bu yüzden şiddetle tavsiye ediyoruz.

Görevleri Tamamla

Bingo Blitz tertipli olarak size tamamlamanız ihtiyaç duyulan görevler sunar ve onları yenerseniz parasız kredi alabilirsiniz. Şu anda herhangi bir göreviniz olup olmadığını denetlemek için Bingo Blitz’i başlatın ve ekranın sağ alt kısmındaki denetim sıralaması düğmesine dokunun.

Haritaları Yen

Bingo Blitz size oynarken dünyayı keşfettiğiniz izlenimini veriyor ve biz bunun için buradayız. Bir haritayı her yendiğinizde parasız ödüller kazanırsınız. Evet, tahmin ettiniz, buna parasız krediler de dahildir. Şu haritaları yen.

Mini Oyunlar Oyna

İlerledikçe, çeşitli ödüller için oynayabileceğiniz yeni mini oyunların kilidini açacaksınız. Döner mini oyundan daha ilkin bahsetmiştik, sadece dünya haritasında daha çok ödül almak için sandıkları başlangıçlarla doldurabilirsiniz. Tüm bunlar daha çok parasız krediye neden olur.

Comments are closed.