Bir aden dokunuşu için Instagram’da bu ev dekoru etkileyicilerini takip edin

[ad_1]

Pandemi ve karantinalar yardımıyla çoğumuz evde kalma fikrini sevmeye başladık. Pişirdiğimiz tüm kupa keklerinden ve yaptığımız dalgona kahvelerinden sonrasında, ciddi bir tasarım ve makyaj ilhamı için Instagram’daki bu ev dekoru etkileyicilerine döndük.

Pinterest estetiğinin yalnızca telefon galerilerinizde iyi göründüğünü düşünüyorsanız, bu yaşam seçimi ve ev dekoru etkileyicileri, yanıldığınızı kanıtlamak için burada. Evleri yalnız bir Pinterest ruh hali panosundan değil, üstlendikleri her proje sihrin ortaya çıkmasını seyretmek gibidir. İster yeni bir eve taşınıyor olun, ister mevcut alanınıza çeki seviye vermenin yollarını arıyor olun, tasarım ipuçları, püf noktaları ve tüyolar mevzusunda hiçbir eksiklik bulamayacaksınız. Bugün takip etmeniz ihtiyaç duyulan Instagram’daki en iyi Hintli ev dekorasyonu etkileyicilerini listeledik.

Instagram’da takip etmeniz ihtiyaç duyulan en iyi ev dekorasyonu etkileyicileri

Bhavna Bhatnagar

Ruh haliniz güzel olan her şeyle ilgiliyse, Instagram’da bu ev dekoru etkileyicisini takip etmeniz gerekir. Rüya benzer biçimde ev dekorasyonu ve pitoresk yerlerdeki gezi hikayelerinden bir dokunuşla, evleri dekore etmek ve tasarım ve dekor meraklıları için tasarım ipuçlarını seçmek onun sayfasının mevzusu. Ek olarak hesabında birçok başka tasarımcıyı ve öteki evi tekrardan paylaşıyor, bundan dolayı öteki dekor etkileyicilerini tanımanın mükemmel bir yolu.

Tanvi Agarwal

Hippi, boho, renkli- eğer bu size hitap eden bir şeyse, Instagram’da bu ev dekoru etkileyicisini takip etmeniz gerekiyor. Yayınında, hakkaten Mahalli için Vokal olan Hintli markalar ve zanaatkarlardan elde edilmiş el yapımı dekorları yada eşyaları tanıtıyor. Mum stantlarından çiçek vazolarına, güzel çerçevelerden peri ışıklarına ve düş kapanlarına kadar her yeri iyi hissettiren köşeler ve canlı renklerle dolu.

kruti badiani

Bir dekor stilisti olan Kruti Badiani, ev dekorasyonu dünyasında yeniyseniz, Instagram’da takip edebileceğiniz mükemmel ev dekoru etkileyicilerinden biridir. Bakımı kolay iç mekan bitkilerinden, alanınıza hangi renkleri dahil edeceğinize dair kusursuz ipuçlarına kadar kolay tüyolarla dolu, onun Insta beslemesi ihtiyacınız olan tek şey. İlhamını doğadan almış olduğu için bolca yeşillik ve toprak tonları bekleyin. Ek olarak pastel duvarlara karşı tek renkli duvar parçaları onun işi!

Tara Lange

Mekanınıza çingene havası katmak istiyorsanız takip etmeniz ihtiyaç duyulan Instagram hesabı burası. Tara, Finlandiya’daki evinin içinde bir mini Hindistan yarattı ve hepsi Goa hisleriyle ilgili. Bir demet nebat, sarı ve turkuaz duvarlar, çiçekli duvar kağıtları, boho mobilyalar, eski kilimler ve yan çekmeceler ile burası asla doyamayacağınız bir ev. Fakat eviniz için aynı titreşimleri istiyorsanız, onu dini olarak takip edin.

Navneet Sandhu Singh

O bir mimar ve mesleğini geliştiriyor. Bu, sürdürülebilir dekora olan sevgisini ve tüm dekor öğeleri için etik kaynak bulmayı açıklıyor. Kendin Yap yapmak, merak ettiğin yada adım atmak istediğin bir şeyse, bu Instagram’da takip edilecek en iyi ev dekoru etkileyicilerinden biridir. Deniz mavisi, bej ve kahverengi dokunuşlarla genel bir geleneksel tonda oldukça çeşitli ileri dönüşüm ürünleri, gezi koleksiyonları, yemi ağrılı gözler için bir tedavidir!

Kahraman ve Öne Çıkan Görsel: Nezaket Shutterstock


Comments are closed.