Birinin sizi mesajlaşma uygulamasında engelleyip engellemediğini öğrenmek için adım adım kılavuz

0

[ad_1]

Whatsapp, Whatsapp haberleri, whatsapp’ta sizi kim engelledi, WhatsApp engelleme, whatsapp engellendi, whatsapp özelliği, whatsapp’ta iyi mi engellenir, whatsapp’ta sizi kimin engellediğini iyi mi bilebilirim, whatsapp iyi mi yapılır, whatsapp iyi mi yapılır, whatsapp güncelleme, whatsapp son güncelleme

WhatsApp’ta birinin sizi engellediğini mi düşünüyorsunuz? WhatsApp’tan kişileri kimin engellediğini bulmak için resmi bir uygulama özelliği yok, sadece birinin sizi toplumsal medya mesajlaşma uygulamasında engellediğini anlamanıza destek olabilecek birkaç ipucu ve püf noktası var.

Feysbuk’un haiz olduğu mesajlaşma platformu, binlerce kullanıcıya, birinin onları Whatsapp’ta engelleyip engellemediğini öğrenmek için bazı püf noktaları ve ipuçları sağlamış oldu. Bu hilelerin tümü WhatsApp’ın SSS sayfasında listelenmiştir.

Onları buradan deneyin.

WhatsApp’ta birinin sizi engellediğini iyi mi anlarız?

İpucu 1: WhatsApp’ta sizi kimin engellediğini bilmek istiyorsanız, mesajlaşma platformu ilkin kişinin son olarak görüldüğünü denetim etmenizi önerir. Birisi WhatsApp’ta kişinizi engellediyse, o kişinin son görüldüğünü göremezsiniz.

2. İpucu: WhatsApp ek olarak kişinin çevrimiçi durumunu denetim etmenizi önerir. WhatsApp’ta biri tarafınca engellenirseniz, çevrimiçi olduklarında bile çevrimiçi durumlarını göremezsiniz.

3. İpucu: Birinin sizi engellediğinden şüpheleniyorsanız, profil fotoğraflarına bakın. Kullanıcının profil fotoğrafını göremiyorsanız, büyük olasılıkla engellenmişsinizdir. Bu şekilde bir durumda, WhatsApp’ın profil fotoğrafınızın genel görünümünü dönem dışı bırakabileceğiniz bir özellik sunduğunu bilmek önemlidir.

4. ipucu: Uygulama vasıtasıyla sizi engellediğinden şüphelendiğiniz kişiyi aramayı deneyin. Engellenirseniz, arama gerçekleşmez.

5. ipucu: Bir grup oluşturup eklemeyi deneyin. Birisi sizi WhatsApp’ta engellediyse, onu bir gruba ekleyemezsiniz.

6. ipucu: Ileti göndermeyi deneyin. Mesajınız teslim edilmiyorsa, engellenme ihtimaliniz vardır.

Bunun haricinde, SSS sayfasında WhatsApp ek olarak, “Bir şahıs için yukarıdaki tüm göstergeleri görüyorsanız, bu, kullanıcının sizi engellediği anlamına gelebilir. Sadece başka olasılıklar da var. Bunu kasıtlı olarak belirsiz hale getirdik. birini engellediğinizde gizliliğinizi koruyun. Bu yüzden, başka biri tarafınca engellenip engellenmediğinizi size söyleyemeyiz.”

Leave A Reply