Borderlands Devs 9 Yeni Oyun Üstünde Çalışıyor

0

[ad_1]

Sınır çizgisinin arkasındaki geliştiriciler Gearbox oldukça meşgul: Geliştiricilerin geliştirilmekte olan 9 yeni oyunu var.

Bundan 9 tanesinin daha çok kimsenin umurunda olacağını sanmıyorum. | © Şanzıman

Gearbox, Borderlands ile oyun geliştiren süperstarlığa ulaştı ve kısa sürede pes etmek istemiyorlar. Geliştiriciler, geliştirilmekte olan bir sürü yeni oyunlarının bulunduğunu duyurdular… Tam olarak 9 AAA oyunu. Nalet etmek.

Borderlands Devs’ten Yeni Oyunlar

9 yeni oyun Gearbox sahibi Embracer Group tarafınca açıklandı, sadece rapor bu 9 yeni AAA oyununun ne olduğundan bahsetmiyor. Herhangi bir detay yok, yalnız o akıllara durgunluk veren sayının duyurusu. İşte resmi alıntı:

Gearbox, iddialı gelişme planını gerçekleştirmek için organizasyonu ölçeklendirmeye devam ediyor ve şu anda geliştirilmekte olan dokuz AAA oyunu var.

Gene de Gearbox’ın önceki açıklamaları yardımıyla, Bazı oyunların ne olduğu hakkında bir fikrimiz var: Eyes in the Dark -The Curious Case of One Victoria Bloom, Tales of Borderlands serisi ve yeni bir anlatı tabanlı oyun.

Tales’e olan başarımız ve aşkımız ve Borderlands evrenini yeni yollarla geliştirmeye olan ilgimiz sebebiyle, interaktif kurgu formatına bir kez daha dalmanın keyifli ve coşku verici olacağını düşündük. Bu sefer, bunu Borderlands’den yepyeni karakterler ve yepyeni hikayeler düşlemek için yapıyoruz. […] Bu edinim üstünde uzun senelerdir gizlice çalışıyoruz. Ve bu yaz bu yepyeni oyunu duyurmanın ve hepinize ne yaptığımızı göstermenin zamanı gelene kadar sabırsızlanıyorum.

Kulağa ümit verici geliyor, fakat gene de… projelerini ümit verici kılmak onların işi. Şimdilik, bildiğimiz tek şey, size azca ilkin bahsettiğim şey. Bu oyunların hiçbirinin çıkış zamanı yok, bu yüzden tüm Borderlands fanatikleri için bekleyiş devam ediyor…

Leave A Reply