Brezilya, turnuvaya Sırbistan galibiyetiyle başladı

2022 Katar Dünya Kupası’nın G Grubu maçında Brezilya, Sırbistan’ı 2-0 yenik ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

Abone ol

2022 Katar Dünya Kupası’nın G Grubu maçında Brezilya, Sırbistan ile karşı karşıya geldi. Sambacılar, Sırbistan’ı 2-0 yenik ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

Sambacılar, ilk yarıda hafifçe tutuk bir görüntü sergilese de ikinci yarıda adeta dans etti ve Sırbistan karşısında 3 puana ulaşmayı başardı.

Richarlison galibiyeti getirdi

Brezilya’yı galibiyeti getiren golleri Richarlison attı. 62. dakikada Vini Jr’ın kaleciden seken topunu iyi takip eden Richarlison, güzel bir dokunuşla takımını öne geçirdi ve Sırbistan’ın kilidini açtı.

73. dakikada ise gene Richarlison mükemmel bir gole imza attı. Vini Jr’ın akıl dolu ortasını denetim eden Richarlison, havalanan topa mükemmel bir vole vurarak turnuvanın şimdiye kadarki en güzel golüne imza attı ve skor 2-0 oldu.

Brezilya, İsviçre ile karşılaşacak

90 dakika, Brezilya’nın üstünlüğü ile sonlandı. G Grubu’nda Brezilya 28 Kasım’da İsviçre ile karşılaşacak. Sırbistan ise aynı gün Kamerun ile kozlarını paylaşacak.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy