Britney Spears’ın Eski Jason Alexander Düğünü Çöküyor: Ayrıntılar


GÜNCELLEME 6/9/2022, 23:45 ET

Elde edilmiş yasal kayıtlarda Biz Perşembe günü Alexander’ın üç kabahatten tutuklandığı doğrulandı: izinsiz girme ve mülkü terk etmeyi reddetme, pil ve vandalizm. Kefalet 22.500 dolar olarak belirlendi.

Aşağıdaki orijinal öykü:

istenmeyen konuk? Britney Spears‘ilk koca, Jason Alexanderiddiaya nazaran düğününü durdurmak için 9 Haziran Perşembe günü evine geldi. Sam Asghari.

40 yaşındaki Alexander, Perşembe günü pop yıldızının Los Angeles konutuna ulaştıktan sonra Instagram Live videosunda “Britney Spears beni buraya çağrı etti” dedi. “O benim ilk karım. Tek karım.”

2004 senesinde 55 saat evli kalmış olduğu “Zehirli” şarkıcının eski sevgilisi, “Ben onun ilk kocasıyım. Düğünü bozmak için buradayım zira kimse [is] burada fakat Sam. Peki s-k ailesi nerede?”

TMZ’nin elde etmiş olduğu videoda bir güvenlik görevlisiyle konuşmuş olduğu duyulabilen Alexander, hayır yanıtını kabul etmiyor. Ondan sonra telefonu kapanmadan eve doğru koşar.

Eve girmeyi başardıktan sonrasında, binayı terk etmesi istenmesine karşın Alexander yine çekime adım atar. Bir klipte, “Hey, Britney nerede?” diye sormadan ilkin “Ellerini üzerime koyma” diyor. Sonunda, zapt edilmiş olduğu bildirilen yere geri döndü.

Jason Alexander Angello Picco/Shutterstock

Esnasında ayrı bir video, Alexander güvenliğe “Benimle flört etmeyin” diyerek saldırıyor ve Spears, 40 ve Asghari’nin nikahlarının bir “boğa düğünü” olduğunda ısrar ediyor. Resepsiyonda bir çadır benzer biçimde görünen şeyin içine bir bakış atmayı başarır. kavşak pembe süslemeleri ve pembe güllerle kaplı bir sunağı gösteren aktrisin evi.

Bizlere Haftalık Bu öğleden sonrasında bir izinsiz giriş suç duyurusu aldıktan sonrasında Ventura Ülke Şerif Departmanı’nın vaka yerinde bulunduğunu doğruladı. Vaka şu anda araştırılıyor.

Ventura County Şerif Ofisi, “Jason Alexander adındaki bir kişinin muhteşem bir arama emri sebebiyle tutuklandığını onaylıyorum” dedi. Biz. “Hemen hemen zamanım yok. Hemen hemen rezerve edilmedi, bu yüzden sabıka fotoğrafı yok.”

Alexander daha ilkin Aralık 2021’de bir yasaklama emrini ihlal etmiş olduğu iddiasıyla tutuklanmıştı. Biz anda onaylandı. Franklin, Tennessee’de gözaltına alındı ​​ve koruma düzenini ihlal ve ağır takiple suçlandı. Alexander, Ocak ayında polis nezaretinden özgür bırakıldı.

Spears söz mevzusu olduğunda, Alexander hususi olarak şunları söylemiş oldu: Biz Ağustos 2020’de ikisinin yazışma halinde bulunduğunu ve onun hala ona karşı hisleri bulunduğunu söylemiş oldu.

“Ah, evet, kesinlikle” dedi Grammy kazananını geri isteyip istemediği sorulduğunda. “Bizlere dürüst bir talih verirlerse, biliyor musun? Ve bunu hakikaten istiyordu. Bir talih verirdim. Ona sevgim var, kesinlikle.”

Spears, ikilinin 2004’te evliliklerini iptal etmesinin peşinden Alexander ile çocukluk ilişkisini geride bıraktı. Kevin Federline O yıl sonrasında, sadece çift 2007’de işi bıraktı. “Gimme More” şarkıcısı, 16 yaşındaki Preston ve 15 yaşındaki Jayden ile 44 yaşındaki Federline’ı paylaşıyor.

“Circus” şarkıcısı 28 yaşındaki Asghari ile 2016 senesinde çıkmaya başladı. İkili, Spears’ın 13 senelik konservatuarlığının sona ermesinden iki ay ilkin Eylül 2021’de nişanlandı.

Biz Perşembe günü Spears ve Asghari’nin o günün ilerleyen saatlerinde evleneceğini doğruladı. Sadece Federline’nin avukatına nazaran oğulları duruşmaya katılmayacak Mark Vincent Kaplan. TMZ’ye yapmış olduğu açıklamada, “Erkekler katılmayacak olsa da, Kevin ve çocuklar Britney için mutlular ve ona ve Sam’e iyi bir gelecek dilerler” dedi.

Us’un editörleri her hafta en sıcak eğlence haberlerini yayınlarken, Us Weekly’nin Sıcak Hollywood’unu kulak verin!
Google Play Müzik'te dinleyin

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy