Bu 3 gizli saklı WhatsApp hilesi, sohbetlerinizi hususi kılacak; iyi mi uygulanacağını bilmek


Kısa mesajlar için bu gizli saklı WhatsApp hileleri, sohbetlerinizi öne çıkarabilir. İşte en iyi üç hile.

WhatsApp, Telegram ve Signal benzer biçimde rakipler hızla uzaklaşıp abonelerinin büyük bir kısmını kapmaya devam etse de, uzun süredir en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri oldu. WhatsApp devasa bir uygulamadır ve en yetkin kullanıcılarının bile bulamadığı birçok gizli saklı numara vardır. Bundan dolayı, arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta ofis gruplarıyla bağlantı oluşturmak için uzun süredir kullanıyor olsanız bile, bilmenizde fayda olacak birkaç gizli saklı WhatsApp hilesi ve kısayolu var. Niye ya? Mesajlaşma deneyiminizi kolaylaştırabilecekleri ve her şeyden ilkin sohbetlerinizi ötekilerden değişik kılabilecekleri için.

Ileti yazarken, düzgüsel olanlardan değişik olan bazı WhatsApp metin stillerini farklıymış olmalısınız. Bu sohbetler kalınca, italik ve üstü çizili benzer biçimde özellikler ihtiva eder. Bunlar, mesajlarınızın alıcılar tarafınca iyi mi algılandığı mevzusunda hakkaten bir fark yaratabilecek, WhatsApp’taki metinler için temel metin biçimlendirme teknikleridir.

Ek olarak okuyun: Akıllı telefon mu aramıştınız? Mobil bulucuyu denetlemek için buraya tıklayın.

Bir cümleyi yada kelimeyi kalınca yapın

WhatsApp’ta uzun mesajınızda belirli bir noktayı vurgulamak için metnin yada cümlenin belirli bölümleri için kalınca hususi durumunu kullanabilirsiniz. Bu, mesajın bir başlığını yapmak yada bir metni öne çıkarmak için vurgu yapmak için yaygın olarak kullanılır. Bu efekti uygulamak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan, cesaretlendirmek istediğiniz kelimenin yada ifadenin başına ve sonuna bir yıldız işareti koymaktır, *kalınca metin* ve bu, metninizi sizin ve alıcı için kalınca hale getirecektir. mesajı da.

Metninizi İtalik yapın

Metninizi öne çıkarmanın yada öteki bilgilerden değişik kılmanın bir başka yolu da italik özelliğidir. Metninizi kalınca yaptığınız şekilde benzer şekilde kullanılabilir. Sadece italik için, bir kelimenin yada ifadenin soluna ve sağ tarafına bir alt çizgi koymanız gerekecektir. Aynen bu şekilde, _metniniz italik_

üstü çizili metin

Bu daha garip özelliklerden biri! Tıpkı bir not defterinde sözcüklerimizin yada tümcelerimizin üzerini çizme şeklimize benzer. Aynı şeyi WhatsApp mesajlarınızda da yapabilirsiniz. Bu özellik, özellik içinde seçtiğiniz metnin yada kelimenin her yerine bir çizgi çizer. Çoğu zaman bir şeyin yanlış bulunduğunu yada göz ardı edilmesi icap ettiğini göstermek için kullanılır. Üstü çizili efekti uygulamak için, tilde karakterini ifadenin yada metnin her iki yanına şu şekilde yerleştirmeniz gerekir: ~Üst çizili metin buraya gelir~.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy