Bu iPhone Özelliği, Paylaşılan Fotoğraf Albümlerinize Instagram Benzeri Yorumlar Getiriyor

0

[ad_1]

Paylaşmanın en güzel yanı fotoğraflar arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle anılarınıza verdikleri tepkileri görmektir. Evet, resimlerinizi daima Instagram’a gönderebilirsiniz, Feysbuk yada başka bir toplumsal medya uygulaması yorumlarını almak için, sadece kimi zaman dünyanın kedinizin o belirli resmini görmesini istemeyebilirsiniz yada akşam yemeğinde ne yedin.

Fotoğrafları sanal olarak paylaşmak, fizyolojik bir fotoğraf albümüne şahsen göz atmakla aynı şey değildir. Sadece fotoğraf paylaşım uygulamaları paylaşılan fotoğraf albümleri oluşturmayı mümkün kılarak bu deneyimi dijital olarak öykünmek etmeye çalıştılar. Üstünde iPhonebu işlevsellik direkt Apple’ın ana Fotoğraflar uygulamasında yerleşik olarak bulunur.

Ve bu bir tek birbirimizin fotoğraflarına bakmakla ilgili değil; muhtemelen onlar hakkında da yorum yapmak isteyeceksiniz. Tek ihtiyaç duyulan birkaç süratli dokunuş.

iPhone'da paylaşılan bir kediyi okşayan birinin fotoğrafı

iPhone’da paylaşılan albümlerdeki fotoğraflara kolayca yorum yapabilirsiniz.

Lisa Eadicicco/CNET

iPhone’unuzdaki paylaşılan fotoğraf albümlerine iyi mi yorum yapılır?

  1. Fotoğraflar uygulaması iPhone’unuzda. Bu, iPhone’unuzun kamera rulosunu yukarı çekecektir.
  2. öğesine dokunun. Albümler sekmesi Ekranın alt kısmında, Sizin İçin ve Arama seçenekleri içinde yer alır.
  3. Aşağı kaydır Paylaşılan Albümler. Sizinle paylaşılan tüm albümleri ve oluşturduğunuz paylaşılan albümleri burada bulabilirsiniz.
  4. Yorum yapmak istediğiniz fotoğrafa dokunun.
  5. öğesine dokunun. Yorum ekle seçenek. Bu seçeneği görmüyorsanız, fotoğrafın o anda haiz olduğu “beğeni” yada yorum sayısını gösteren düğmeye dokunun. Bu düğmeye bastıktan sonrasında bir yorum alanının göründüğünü görmelisiniz.
  6. Yorumunuzu yazın ve gönder düğmesine basın.

Hepsi bu kadar. göz atın iPhone ipuçları ve püf noktaları koleksiyonu daha çok tavsiye için. Artı, bir göz atın iPhone’unuzun gizli saklı seyretme dörtgeninin kilidini iyi mi açarsınız yazmayı kolaylaştırmak için ve iOS 15.5 ile ilgili tüm detaylar.

Leave A Reply