Bu Yaz Geniş Paça Pantolonları Iyi mi Stillendireceğinize İlişkin 5+ Düşünce (Stilistler Tarafınca)

[ad_1]

Bu yaz sonunda rahatlık ve pratiklik üstüne daha çok bahis halletmeye başlamanın zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu yüzden, bir tek rahat değil, bununla birlikte iyi mi göründüğünüz mevzusunda da kendinizi iyi hissettirecek giysiler seçmek önemlidir. Geniş paça pantolonlar rahat kesime ve silüete haizdir. Hareketi kısıtlamazlar ve en sıcak mevsimlerin bazılarında hastalık yaratmazlar. Bir tek bu değil, bununla birlikte mükemmel görünüyorlar ve oldukca yönlüler. Bugün size stilistlere gore bu pantolonları yazları iyi mi şekillendireceğinize dair en iyi kombinlerden bazılarını göstereceğiz. Öyleyse onları denetim edelim.

Bir tek rahat değil, bununla birlikte sizi iyi hissettirecek giysiler seçmek önemlidir.


Kim demiş rahatlık ve şıklık bir arada olması imkansız diye? Bu pantolonlar modaya olan tüm bakış açınızı değiştirecek. Mükemmel görünüyorlar, yaz için güzel ve hafifler ve süper rahatlar. Onları şekillendirmenin de pek oldukca havalı yolu var. Fakat bir tek anlatmak yerine, gösterelim.

Gigi Hadid geniş paça pantolon sallıyor

gigi hadid sallanan geniş paça pantolon

#Kırpma Üst ve Blazer

Geniş paça pantolonların birçok pozitif yanları vardır, bilhassa ipek yada keten şeklinde kırılgan bir araç-gereç seçerseniz, yaz sıcağında rahat hissetmeniz temel olarak güvence edilir. Ek olarak geniş olduğundan hareketlerinizi kısıtlamaz ve oldukca hoş durur. Instagram’da 4 milyondan fazla takip edeni olan moda blogcusu @leoniehanne’den bir sayfa aldık. Güzel pantolonunu şirin bir üst ve bir blazer ile kombinliyor. Bu süper kolay, şık bir görünüm ve gündelik ile resmi içinde muhteşem bir dengeye haiz.

@leoniehanne

#Elbise Gömlek

Gardırobunuzda hala karaltı gömlekler var ise, onlara veda etme zamanı. Hacimli elbise gömlekleri var ve güzel geniş pantolonlar için muhteşem bir eşleşme. Eğer yoksa, adam arkadaşından yada babandan bir tane çalabilirsin. Bu şekilde bir gömleği günlük görünümünüze hakikaten sığdırmak düşündüğünüzden oldukca daha kolay. Ve aslına bakarsak gömleği kombinlemenin en moda yollarından biri de geniş pantolonlardır. @chris1chros şeklinde pantolonunuzun içine sokun yada düğmesiz giyinin, ek olarak bir kazak yelek de ekleyebilirsiniz.

@chris1chros

#İpek şal

Instagram’ın en iyi moda blogcularının en iyi gizlenen sırlarından biri, gardıroplarında aslına bakarsanız mevcud parçaları iyi mi güncelleyeceklerini ve onları yeni bir şeye iyi mi dönüştüreceklerini bilmeleridir. @elizabettaboutique tarafınca esinlenmek için bu örneği alın. Niçin en sevdiğin ipek eşarbını güzel bir bluza çevirmiyorsun? En sevdiğiniz geniş pantolonunuzla kombinleyin ve mükemmel bir uyum yakalayın.

@elizabettaboutique

#Tek renkli

Moda stilistlerinin yeni favori görünümlerinden biri de monokrom görünüm. Zamansız olan süper rahat bir görünüm. Tek renkli görünümler, bilhassa parlak renkli olanlar yaz için mükemmeldir. Öyleyse niçin pantolonunuz için uygun bir ceket satın almıyorsunuz ve onları beraber sallıyorsunuz. Tek renkli görünümler ek olarak pahalı bir görünüm elde etmenize destek verir. İlham almak için bir kez daha @leoniehanne’e dönüyoruz.

@leoniehanne

#Ekip Yeleği

Hem ustalaşmış hem de havalı bir karışım ister misiniz? O süre niçin geniş pantolon görünümünüze bir ekip elbise yeleği eklemiyorsunuz? Bu biçim Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Emily Raitakowski şeklinde birçok meşhur moda ikonu tarafınca sarsıldı. Hadi onların kitabından bir sayfa alalım ve bu yaz bu kombinasyonu kendiniz yapalım.

Kendall Jenner pantolonu yelek ile muhteşem bir halde eşleştiriyor

kendal jenner siyah geniş pantolon giyiyor

Bunlar, bu yaz geniş paça pantolonu iyi mi şekillendireceğimize dair haiz olduğumuz stilist ipuçları ve püf noktalarıydı. Umarız bu makaleyi yararlı bulmuşsunuzdur. Artık tüm yaz süresince havalı pantolonlarınızı giyebilirsiniz. Bazı kokteylleri yudumlarken mükemmel görünmek ve mükemmel duymak.

Artık tüm yaz süresince havalı pantolonlarınızı giyebilirsiniz.

beyaz pantolonlu telefonda konuşan kadın


Kaynaklar:
Comments are closed.