Bu yaz köpeğinizi yola çıkarmak için ipuçları

0

[ad_1]

CHARLOTTE, Şimal Carolina — Bu yazı ticari içerik içermektedir. Öne çıkan ürün ve hizmetler ücretli reklam olarak görünür.

Diverse K9 Training’den Michelle Willox ve yavrusu Thistle, yavrularınızı keyifli bir yaz yolculuğuna çıkarmanız için ipuçları ve püf noktaları vermek suretiyle Perşembe günü Charlotte Today’i ziyaret etti.

Yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey, ihtiyacınız olan her şeyi paketlediğinizden güvenli olmaktır. Elinizin altında olması iyi bir şey de, acil durumlarda ziyaret ettiğiniz kasabadaki veterinerin numarasıdır.

Yapmanız ihtiyaç duyulan bir sonraki şey, ziyaret ettiğiniz köpek dostu yerlerin kurallarına ve kısıtlamalarına baktığınızdan güvenli olmaktır. Köpek dostu olmaları, kuralların olmayacağı anlamına gelmez.

Ek olarak, bilhassa sıcak aylarda, hava koşullarına karşı güvenlik malzemelerinizin olduğundan güvenli olun. Botlar, soğutma pedleri ve onları sakınan öteki öğeler ısıyı oluşturur.

Son olarak, dinlenme yeri köpek parklarını kullanmamaya çalışın. Tertipli olarak bakımları yapılmamaktadır ve bu parklardaki köpeklerin tüm aşılarının olup olmadığını bilemezsiniz.

Diverse K9 Training hakkında daha çok data için DiverseK9Training.com’a gidin.

Charlotte Today, WCNC’de ev sahipleri Mia Atkins ve Eugene Robinson ile Queen City hakkında her şeyi öğreneceğiniz mahalli bir yaşam seçimi ve eğlence programıdır.

Trend olanlardan mahalli restoranlara, etkinliklere ve eğlenceye kadar her şeyi bu şovda bulacaksınız.

Charlotte Today ek olarak mahalli ve ulusal işletmelerin sponsorlu içeriğine de haizdir. ilgilenen bir işletme misiniz bizimle reklam yapmak? git WCNC.com/advertise ya da şimdi ara (214) 977-6001

Charlotte Today ekibine bir sorunuz var ise, onlara e-posta göndermekten çekinmeyin. charlottetoday@wcnc.com

Charlotte Today’i takip ettiğinizden güvenli olun. Feysbuk, heyecan ve Instagram.

Ev sahiplerini tanıyın mia ve Eugene yaşam öyküsü sayfalarını okuyarak ve toplumsal medyada takip ederek.

Leave A Reply