Bu Yaz “PreBQ”yu McCormick® Grill Mates® ve Nick Lachey ile kutlayın


Her şey hazırlıkla ilgili: tarifler, ipuçları ve yağma, insanları tüm sürem süresince ızgara meydana getirecek.

AV VADİSİ, Md., 14 Haziran 2022 /PRNewswire/ — McCormick® Grill Mates®, PreBQ sanatını yada pişirmeden önceki gerçek sihri kutlayarak yaz ızgaralarını başlatıyor. Müzisyen, oyuncu, sunucu ve televizyoncu Nick Lachey ile ortaklaşa çalışan marka, her yerdeki ızgaracılara ipuçları ve püf noktaları, yiyecek tarifleri ve sınırı olan sayıda PreBQ armağan paketi ile PreBQ’da ustalaşmasına destek oluyor.

Nick Lachey, “Ben devamlı ızgara yapmayı sevmişimdir, fakat aslolan hususi olan, bir tek klasik rock, soğuk bir bira, yakın aile ve arkadaşların öğleden sonrasında ve mükemmel yemeklerin tadını çıkarmak suretiyle olduğu sahnelerin arkasındaki zamandır” dedi. “Grill Mates ile yazı kutlamak için heyecanlıyım. PreBQ’yu anlıyorlar – seyahat, mükemmel bir yiyecek beklentisi ve maksimum lezzet için ateşte pişirme geleneği.”

Nick’in yeni “Izgara Ananaslı Hawai Burger” tarifi ve PreBQ’da ustalaşmak için ipuçları ve püf noktaları ile hem hayranlar hem de ızgara meraklıları oyunlarını hızlandırabilir. Grill Mates, ızgara öncesi ritüellerini oluşturmaktan coşku duyan hayranlar için, ızgaraya hazırlanmak için bir önlük, aletler, kesme tahtası, et termometresi, Grill Mates ürünleri ve daha fazlasını içeren nihai takıları içeren sınırı olan PreBQ armağan paketleri sunuyor.

“Izgara yapmanın en mühim kısımları, konukların nadiren görmüş olduğu şeylerdir; kuru ovma hazırlamak ve her şeyi doğru şekilde baharatlamak, arkadaşlarınızı en sevdiğiniz şarkı listesini yapmaya ve yayınlamaya çağrı etmeye çağrı etmek. Izgara hazırlığı itimat, gelenekler ve yiyecek sevgisi çevresinde inşa edilmiştir” dedi. Alia Kemet, Kıdemli Başkan Yardımcısı, Küresel Yaratıcı ve Dijital Dönüşüm, McCormick. “Terbiyeli profesyonellerimizden ve Nick Lachey’den her türlü ızgara ipuçları, püf noktaları ve yararlı ipuçları ile, ızgaracıların PreBQ ritüellerini paylaşmasını ve hazırlıktan tabağa tüm sürecin tadını çıkarmasını istiyoruz.”

Daha çok PreBQ eğlencesi için Grill Mates, McCormick’in Flavor Maker Uygulaması vasıtasıyla influencer liderliğindeki bir yiyecek tarifi yarışmasına da ev sahipliği yapıyor. Seçkin influencerlar, favori PreBQ ritüellerini ve benzersiz ızgara tariflerini sergileyecek. Hayranlar, katılmak ve favori tariflerine oy vermek için uygulamayı* indirebilir.

Nick Lachey’nin tarifi, ızgara ipuçları ve bir Grill Mates PreBQ armağan paketi kazanma şansına girmek dahil olmak suretiyle PreBQ hakkında daha çok informasyon için (stoklar tükenene kadar), GrillMates.com’u ziyaret edin. Grill Mates’i Instagram, Feysbuk, Pinterest ve heyecan ve sohbete katılmak için #PreBQ’yu arayın.

*McCormick’in Flavor Maker Uygulaması, iOS ve Android cihazlarda parasızdır.

SATIN ALMAYA GEREK YOKTUR. 18+ yaş (AL ve NE’de 19+, MS’de 21+) 50 US/DC’nin yasal sakinlerine açıktır. 50 US/DC haricinde ve yasak olan yerlerde geçersizdir. Promosyon 14/06/22 saat 12:00:01 ET’de adım atar; 6/21/22’de 23:59:59 ET’de sonlanır. Girmek için: www.GrillMates.com adresini ziyaret edin ve McCormick PreBQ web sayfasına gidin ve tüm soruları yanıtlayın ve adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ve istenen öteki detayları girin ve ‘Gönder’i tıklayın. Ödül: 135 ödül kazananın her biri bir (1) Izgara Kiti alacak. Her ödülün ARV’si: 150 $. Tüm ödüllerin toplam ARV’si: 20.250$. Kazanma şansı, alınan girişlerin sayısına bağlıdır. Sınır: Şahıs başına 1 giriş. Resmi Kuralların tamamı için buraya tıklayın. Sponsor: McCormick & Company, Inc., 24 Schilling Road, Suite 1, Hunt Valley, MD 21031.

Medya Notu: Yüksek çözünürlüğünde olan görselleri ve öteki kampanya varlıklarını indirmek için lütfen burayı tıklayın.

McCormick Hakkında McCormick & Company, Incorporated, lezzette dünya lideridir. 170 ülke ve bölgede senelik 6 milyar doların üstünde satışla, e-ticaret kanalları, bakkal, besin üreticileri ve besin hizmeti işletmeleri dahil olmak suretiyle tüm besin piyasasına baharat, çeşni karışımları, çeşniler ve öteki leziz ürünler üretiyor, pazarlıyor ve dağıtıyoruz. Ticari marka tescilli en popüler markalarımız içinde McCormick, French’s, Frank’s RedHot, Stubb’s, OLD BAY, Lawry’s, Zatarain’s, Ducros, Vahiné, Cholula, Schwartz, Kamis, DaQiao, Club House, Airplane ve Gourmet Garden bulunmaktadır. Her gün, nerede ve ne yiyip içtiğiniz mühim değil, McCormick aromalı yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

1889’da kurulan ve merkezi Hunt Valley, Maryland ABD’de bulunan McCormick, ilkelerimiz tarafınca yönlendirilir ve Amacımıza kendini adamıştır – Lezzetin Geleceği için Beraber Durmak. McCormick, sıhhatli, sürdürülebilir ve lezzetin el ele gittiği A World United by Flavor’ı öngörüyor. Daha çok informasyon edinmek için mccormickcorporation.com adresini ziyaret edin yada Twitter, Instagram ve LinkedIn’de McCormick & Company’yi takip edin.

İLETİŞİM:

Güneş Işığı Sachs Morgan ve Lylis [email protected]

Cision Multimedya indirmek için orijinal içinde ne olduğu görüntüleyin:https://www.prnewswire.com/news-releases/celebrate-prebq-this-summer-with-mccormick-grill-mates-and-nick-lachey-301567777.html

KAYNAK McCormick & Company, Inc.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy