#CapitalSTB İçin Iyi mi Hazırlanılır?


10 Haziran 2022, 12:19

Capital’s Summertime Ball’a iyi mi hazırlanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fotoğraf: Getty


İşte #CapitalSTB için o yaz havasına iyi mi hazırlanabileceğiniz ve kendinizi iyi mi hissedeceğiniz! Kişiselleştirilmiş Ball çalma listenize hazırlanmaktan muhteşem festival giysinizi bir araya getirmeye kadar – etkinlik öncesindeki bu ipuçları ve püf noktaları, tıpkı Mentos Pure Fresh Gum şeklinde, tazeliğe evet demenizi sağlayacak!

Capital’in Barclaycard’lı Yaz Balosu yaklaşıyor fakat 12 Haziran’a kadar, hepimizin beklediği yaz etkinliğine iyi mi hazırlanabilirsiniz!

Wembley Stadyumu, Harry Styles, Ed Sheeran, Anne-Marie, David Guetta, Mimi Webb ve daha pek çoğunluğu gibi en sevdiğiniz pop yıldızlarıyla dolup taşacak ve Baloda ağızları açık bırakacak performanslar sunmaya hazır.

Coşku başlamadan ilkin, bazı etkinlik öncesi hazırlıklara katılabilir ve unutulmaz bigün olması için ihtiyacınız olan her şeye haiz olduğunuzdan güvenli olabilirsiniz.

Ne giyeceğinizden, ne giyeceğinize kadar – 2022 Başkent Yaz Balosu’ndan ilkin yapmanız ihtiyaç duyulan her şeyin bir kopya kağıdını bir araya getirdik!

Capital's Summertime Ball öncesinde bazı ipuçları ve püf noktaları

Capital’s Summertime Ball öncesinde bazı ipuçları ve püf noktaları.

Fotoğraf: Getty


Partinizin Balodan Ilkin Görünümünü Mükemmelleştirin

Doğal ki, festival sezonu ve festival giysileri el ele gider! Biliyoruz ki, Ball Day’e bakmış olduğunuzda en sevdiğiniz yıldızların sahneye çıkışını izlerken hangi giysisi giyeceğinizi merak ediyor olmalısınız.

Niçin Harry’nin kitabından bir yaprak alıp festivalinizde #CapitalSTB için en iyi şekilde giyinmiyorsunuz? İster renkli bir tulum giysin, ister metalik bir ekip giysin, Harry devamlı sahne giysisi görevlerini anlamış olur – siz de yapabilirsiniz!

Giyim seçeneklerimizi planlayın ve 12 Haziran’da ne giyeceğinize karar vermenize destek olması için arkadaşlarınızın görüşlerini alın (hatta bir ihtimal bir anket yapın).

Harry Styles sahne için her zaman dokuzlara uygun giyinir

Harry Styles sahne için devamlı dokuzlara uygun giyinir.

Fotoğraf: Getty


Nihai #CapitalSTB çalma listenizi yapın

Balodan ilkin vakit öldürmenin, 2022 eylemlerimizi içeren kendi kişiselleştirilmiş çalma listenizi düzenlemekten daha iyi bir yolu var mı?

Sizi hareket etmeye hazır hale getirmek için Becky Hill ve David Guetta’nın dans marşlarını ilave edin, Harry Styles’dan Ed Sheeran’a listelerde zirveye yerleşenleri ortaya çıkarmaya hazırlanın ve üzerine Mabel ve Joel Corry’den bazı iyi hissettiren pop şarkıları serpin. muhteşem parti öncesi çalma sıralaması!

Kendi nihai Ball set listenizi meydana getirmeye ulaşınca, aralarından seçim yapabileceğiniz fazlaca sayıda oyuncu var.

2022 Yaz Balosu kadrosunda tüm favori pop yıldızlarınız var

2022 Yaz Balosu kadrosunda tüm favori pop yıldızlarınız var.

Fotoğraf: Başkent FM


Tüm festival ihtiyacınız olan şeyleri toplayın

Baloya vardığınızda, o unutulmaz anıları belgelemek isteyeceksiniz!

Fotoğraf makinenize tek kullanımlık bir kamera ve taşınabilir bir şarj aleti koyarak dijitalden analoğa tüm temellerinizi koruyun – bu şekilde tüm gece Instagram hikayenizde #CapitalSTB öne çıkanları yayınlayabilirsiniz…

Öteki lüzumlu şeyler içinde bir çift gölgelik, bazı rahat ayakkabılar, biletleriniz yer alır. ve Yaz etkinliğinde size o tazeliği vermek için yanınıza birazcık Mentos Pure Fresh Gum almayı ihmal etmeyin!

Wembley'e giderken yaz havasına girin

Wembley’e giderken yaz havasına girin.

Fotoğraf: Getty


Wembley Stadyumu’na giderken gaza basın

Daha ilkin bahsettiğimiz oynatma listesini hatırlıyor musunuz? Wembley Stadyumu’na giderken bu işinize yarayacak!

Londra’ya doğru ilerlerken ve görkemli Ball dizisini beklerken, en fazlaca görmeyi dört gözle beklediğiniz eylemleri dinleyebilirsiniz #CapitalSTB sahnesinde fırtına şeklinde.

Önümüzdeki görkemli günün hayalini kurarken, Mentos Pure Fresh Gum 360 Fotoğraf standında sizin ve arkadaşlarınızın neye maruz kalacağını bir düşünün! Mentos Sakız örnekleme istasyonunu deneyerek yolculuğun sonunda kendinizi şımartın.

12 Haziran’da Capital’s Summertime Ball’a giderken, festivalin temel öğeleriyle dolu bir çantayla konserinizi en iyi şekilde giymeniz ve Ball çalma listenizi dinlemeniz uzun sürmeyecek – orada görüşürüz!

Mentos Pure Fresh Gum’u seçtiğinizde TAZEYE EVET diyorsunuz!

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy