Cephe Tabela Nedir?

Cephe Tabela Nedir?

Cephe Tabela bir firmanın görünen yüzüdür. Her firma müşterileri tarafından bilinmek ve daha da önemlisi görülmek ister. Bir firmanın kendini müşterilerine tanıtması için ilk olarak reklama ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlik kazanmak isteyen firmalar, kaliteli bir görünüm kazanmak amacıyla kendilerini en doğru şekilde yansıtan tabelaya yönelmektedir. Cephe reklam tabelası, birçok firmanın tercih etmiş olduğu bir tabela çeşididir. İşyerlerinde çoğu zaman cephede bulunmuş olduğu için ismine cephe tabelası denilmektedir.

Tabela kurumun ne iş yaptığını açık bir halde göstermelidir. Logo ile kullanıldığı vakit daha verimli bir şekle gelmektedir.

Cepheler için reklam tabelaları yalnız tasarımsal olarak değil, kullanılan araç-gereç de son aşama önemlidir. Bu malzemeler hava şartlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Güneşten solmaması, yağmurdan etkilenmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullanışlı bir tabela olmaz ve sık aralıklarla değişiklik yapmak gerekir.

Cephe Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Cephe tabelalarda çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler ise led ışıklı, pleksi tabela, lampeks araç-gereç, alüminyumdan lazer kesim, ışıklı tabela, ışıksız tabela, krom kutu harf, metal kutu harf, kompozit oyma tabela, germe vinil tabela, kayan yazı led tabela, rgb px led tabela olarak değerlendirilebilir. Bunların içinde kutu harf cephe reklam tabelalar da oldukça sık kullanılmaktadır. Şu sebeple dikkat çekici ve uzaktan bile fark edilebilir bir çeşittir.

Son olarak, tabelalar tercih ederken yerine itina gösterilmelidir. Mesela ; oldukca üst tarafta olan bir tabelayı görmek oldukça zordur. Yani  kimse yukarıya bakarak yürümez. Ya da binanın bulunmuş olduğu yer itibariyle aşağı tarafta kalıyorsa o şekilde de görmek kesinlikle zor olacaktır. Kısaca cephe tabela şekli ve tasarımının yanı sıra bulunduğu konumunda profesyonelce seçilmesi gerekmektedir. Cephe tabela konusunda en iyi firma olarak https://xsoftreklam.com/services/cephe-tabela sitesini ziyaret edebilir ve referanslarına bakabilirsiniz. Ayrıca biten projelere de göz atabilir fikir edinebilirsiniz.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy