Chantel Mila aka Mama Mila temizlik sırrını ve evin 10 dakikada iyi mi muhteşem göründüğünü paylaşıyor

0

[ad_1]

32 yaşındaki bayağı bir anne, 10 DAKİKA’da evi misafirler için muhteşem hale getirme sırrını açıklarken, milyonlarca hayranıyla ülkenin en büyük ‘temizlikçisi’ haline iyi mi geldi?

  • Temizlik kraliçesi Chantel Mila iyi mi web fenomeni haline geldiğini paylaştı
  • İki çocuk anası, Mama Mila’dan çevrimiçi olarak geçiyor ve neredeyse 2 milyon takip edeni var
  • 36 yaşındaki Chantel, ilk karantina esnasında yalnız 14 kişilik bir seyirci kitlesiyle başladı
  • Melbourne anne, bilgilendirici videolarıyla iki yılda takipçi sayısını artırdı
  • Ek olarak misafirler ulaşmadan önce yapması ihtiyaç duyulan 10 dakikalık temizlik rutinini paylaştı.

Avustralya’nın en popüler ‘temizlik kraliçesi’ iki yıl içinde iyi mi web fenomeni haline geldiğini söyledi ve bankayı kırmayacak pırıl pırıl bir ev için rahat numaralarını paylaştı.

Mama Mila’yı çevrimiçi olarak kullanan Chantel Mila, kullanışlı temizlik, yoldam ve DIY hileleri için son iki yılda TikTok ve Instagram’da 1.8 milyondan fazla insanoğlunun sadık bir birleşimini geliştirdi.

32 yaşındaki Melbourne’lü anne, misafirleri kısa bir süre içinde bir ziyaret duyurusu yaptığında evini yalnız on dakika içinde iyi mi kusursuz bir halde temiz ve tertipli hale getirdiğini paylaştı.

Daha oldukca Mama Mila olarak malum Chantel Mila (resimde), iyi mi ülkenin en büyük temizlik kraliçesi bulunduğunu açıklıyor ve 10 dakika ilkin evin iyi mi pırıl pırıl görüneceğini paylaşıyor.

Mama Mila’nın üç malzemeli set üstü potpuri iyi mi yapılır

Mama Mila'nın evinizin mis gibi kokmasını sağlayan hilesi

Mama Mila’nın evinizin mis benzer biçimde kokmasını elde eden hilesi

Neye ihtiyacınız olacak:

  • 1 limon
  • 4 dal biberiye
  • 1 yiyecek kaşığı vanilya aslı

Yöntem:

Kaynatmak için iki bardak su getirin

limonu dilimleyin

Tüm malzemeleri tencereye ilave edin

Kaynamaya bırakın ve kokunun evi doldurmasına izin verin

Tencereyi gerektiği kadar ilave su ile doldurun

Bir elektrik süpürgesi ile başladığını ve banyoları çabucak temizlediğini söylemiş oldu, arkasından evin mükemmel kokmasını sağlamak için kendin yap set üstü ocak tarifini paylaştı.

FEMAIL’e “Eğlendiğin alanla başla – dağınıklığı topla ve alanı hızlıca süpür,” dedi.

Sonrasında, Chantel banyolara geçmelerini ve onları süratli bir halde silmelerini ve gözden uzak tutulan dağınıklıklarla tertipli olduklarından güvenli olmalarını söylemiş oldu.

‘Yapmayı sevdiğim son şey, ocakta su, limon dilimleri, biberiye ve vanilyayı kaynatarak süratli bir ocak üstü potpuri yapmak. Tüm evinizin oldukca acele mükemmel kokmasını sağlıyor” dedi.

Bir temizlik kraliçesinin sırları: Mama Mila evinin her hafta sorunsuz çalışmasını iyi mi sağlıyor?

BEŞ ÇÖL ADASI TEMİZLİK SATIN ALIYOR

Kendi DIY temizlik ürünlerimi yapmayı seviyorum ve çoğu zaman DIY’ler herhangi bir kilerde bulunan rahat, ev malzemeleri kullanır! En iyi temizlik ürünlerim içinde kabartma tozu, beyaz sirke, limon, çay ağacı yağı ve lavanta esansiyel yağı bulunur.

KÜÇÜK BİLİNEN ÜÇ TEMİZLİK SIRLARIM

1. Protez tabletleri oldukca gizli saklı bir temizlik maddesidir. Tuvaletlerinizi beyazlatabilir, giysilerinizi beyazlatabilir, banyo lavabolarını beyazlatabilirler – harikalar!

2. Temizlik yaparken en sevdiğiniz şarkıyı açmak, temizliği keyifli hale getirmenin rahat bir yoludur. Amazon Echo Show 15’imden 10 dakikalık ‘temizleme çalma listemi’ oluşturmasını ve temizliği keyifli bir süreç haline getirmesini rica ediyorum. Ne kadar oldukca şey yapabileceğinize hayret edeceksiniz!

3. Kırmızı şarap döküntüleri sodalı su ile çabucak temizlenebilir. Halınızdan yada giysinizden kir bırakmadan kaldırmanın en iyi yolu.

ORGANİZASYON CİHAZI

İş ve aile taahhütleri içinde haftalarımız devamlı bir hokkabazlık olabilir. Amazon Echo Show 15, evimizde mutlak bir oyun değiştirici oldu ve hafta süresince tertipli kalmamıza destek oluyor.

Ekranımızı alışveriş listelerimizi, yapılacaklar listelerimizi gösterecek şekilde özelleştirdik, böylece sabah çayımı içerken gün içinde neler bulunduğunu görebiliyorum ve aile takvimi çocuğun aktivitelerini, okul mühim tarihlerini, randevularımızı takip etmemize destek oluyor ve iş toplantıları.

Melbourne'deki iki çocuk annesi, ilk karantina sırasında yalnızca 14 kişilik bir çevrimiçi izleyici kitlesiyle temizlik videoları yayınlamaya başladı ve şu anda toplam 1.8 milyon takipçisi var.

Melbourne’deki iki çocuk anası, ilk karantina esnasında yalnızca 14 kişilik bir çevrimiçi seyirci kitlesiyle temizlik videoları yayınlamaya başladı ve şu anda toplam 1.8 milyon takip edeni var.

Banyonuzu muhteşem bir halde iyi mi temizlersiniz?

1. Duvar karolarını düz bir mikrofiber paspasla paklayın! Yüksek alanlara ulaşmaya destek verir ve bu tarz şeyleri süratli ve kolay bir halde temizler.

2. Banyo lavabolarını temizlemeden ilkin iki protez tableti ile ıslatarak parlatın

3. Tıraş kremi ile silerek tuvaletinizin etrafındaki kokuları giderin

4. 1 su bardağı su, 1/4 su bardağı beyaz sirke ve 10 damla çay ağacı yağı karışımı ile duşlarınızı pırıl pırıl yapın. Püskürtün, 10 dakika bekleyin ve durulayın

5. Küvet halkalarını dilimlenmiş limon ve kabartma tozu ile kolayca paklayın. Halkaları süratli bir halde çıkarmak için ovalayın!

Chantel, Victoria başkentinin ilk karantina esnasında yalnızca 14 kişilik bir çevrimiçi seyirci kitlesiyle temizlik videoları yayınlamaya başladı.

“Ev yalnız bir iş yeri değil, bununla beraber bir kreş, bir sanat stüdyosu, bir okuldu ve günün sonunda o darmadağın alanda boş süre bulmak oldukca zordu, bu yüzden ufak cepler oluşturmak için ev ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya başladım. evin çevresinde bir vaha” dedi.

Yayınladığım ve inanılmaz derecede popüler olan ilk temizlik videolarından biri, ‘En iyi gece uykusu için yatağınızı bir rüya benzer biçimde kokmasını iyi mi sağlarsınız’ idi. Mayıs 2020 civarında yayınladım ve onu gören, deneyen ve beğenen milyonlarca insan inanamadı.’ en

Chantel’in görüşleri milyonlara ulaştı ve ev ve temizlik hilelerinden daha fazlasını paylaştıkça takipçi sayısı yüzbinlere ulaştı ve oldukca geçmeden toplumsal medyada kazançlı bir kariyer yapmayı başardı.

Bugünlerde temizlik ve organizasyon gurusu, ev ipuçlarının ve püf noktalarının gelmeye devam etmesi için fanatiklerinden yardım alıyor.

“Yayınladığım videoların bir çok izleyicilerden gelen istekler ve devamlı yararlı ve ilgili ipuçları ve püf noktaları sağladığımdan güvenli olmak için hakikaten bir sonraki görmek istediklerini dinliyorum” dedi.

Leave A Reply