CIA Başkanı’ndan Dedeağaç’a esrarengiz ziyaret! Yunanistan şokta, haberi Türk medyasından öğrendiler

Dedeağaç’ı ziyaret eden CIA müdürü Yunanistan’ın da bundan haberi yoktu. Öyle ki Yunan medyası bile şoktaydı. Haberi Türk gazetelerinden duyurdular. CIA direktörü 30 Mayıs’ta Atina’daydı, ziyaret yine gizli tutuldu ve kimliği belirsiz yetkililerle görüştü. Ülkesine döndüğü sanılıyordu ancak Yunan haberciler ilginç bir iddiada bulundu. Burns Yunanistan’dan ayrılmamıştı, 1 Haziran’da Dedeağaç’ta ve Meriç nehrinin Yunan kıyısında inşa edilen Amerikan üssünü ziyaret etti. Ayrıca Yunan güvenlik güçlerine de bilgi verilmedi.

61848f1f45d2a01ab04f632d

61848f2145d2a01ab04f6331

ABD ÜSÜNE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

Dedeağaç, Ukrayna-Rusya savaşı nedeniyle bir Amerikan üssüne dönüştü. Biden yönetiminin Ukrayna’ya gönderdiği silahlar buradan deniz yoluyla sevk ediliyor.

ABD BÜYÜKELÇİSİ BÖLGEYE GİDİYOR

TV100 haberine göre CIA direktörünün ardından ABD’nin Atina büyükelçisi de bölgeye gitti. CIA direktörü ve büyükelçi, teftiş kisvesi altında bir araya geldi. Resmi bir üs kurulmamasına rağmen Dedeağaç, sefer kisvesi altında küçük bir ABD kasabasına döndü.

inch_b_c_fc489eac6eb757e1dc042a1bd91834b2

CIA Direktörü William Burns

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD-Çin gerilimi savaşa mı dönüşüyor?ABD-Çin gerilimi savaşa mı dönüşüyor?
Otobüste kavga!  Önce küfür ettiler, sonra çatıştılarOtobüste kavga! Önce küfür ettiler, sonra çatıştılar
İlk anket yapıldı “Kılıçdaroğlu”na ilk anket yapıldı! Dikkat çekici sonuç…

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy