Columbiana İlçesi Şerifi Brian McLaughlin, toplumsal medyadaki uyuşturucu baskınlarını savundu


LİZBON, Ohio (WKBN) – Geçen yıl süresince Columbiana County’deki uyuşturucu baskınları hakkında hikayeler paylaştık.
Onları Feysbuk’ta Columbiana County Şerif Ofisi’nden gördük. Şerif Brian McLaughlin, halkın neler olup bittiğini görmesini niçin istediğini açıklıyor.

McLaughlin, şerif görevi devralmadan ilkin, ilçenin uyuşturucu vazife gücündeydi. Şerif departmanını devraldığından beri sokaklardan uyuşturucu çıkarmak onun hedefi oldu ve göreve geldiğinden beri, ofisin Feysbuk sayfasında resimler yada uyuşturucu baskınları gösterildi.

McLaughlin, “İnancımın bir kısmı, bu ofisin operasyonumuzda ve yaptığımız işlerde mümkün olduğunca halka açık olması” dedi.

Gönderiler, bir baskın esnasında ele geçirilen uyuşturucu, tabanca, nakit para ve öteki her şeyin resimlerini içeriyor. McLaughlin, genel halktan yada yasanın öteki tarafındaki herhangi birinden gelen gönderileri kimlerin görebileceği mevzusunda endişelenmediğini söylemiş oldu.

“Bence yaptıkları işte yakalanmak için yaptıkları işte oldukça iyi olduklarına dair genel inanç bu. Size narkotik birimimin daha iyi bulunduğunu söylemek için buradayım,” dedi McLaughlin.

McLaughlin, ilçeyi uyuşturucu talep alanı olarak adlandırıyor, şu demek oluyor ki uyuşturucu getirilip kullanıcılara satılacak ve buranın Pittsburgh, Cleveland, Youngstown ve öteki bölgeler benzer biçimde bölgeler için bir kavşak bulunduğunu da sözlerine ekledi.

“Yakınımızda ve hatta bizlerden uzakta daha büyük belediyelerde insanların olması sık görülen bir durum” dedi.

Uyuşturucuyla mücadelelerini toplumsal medyaya taşıdıklarından beri McLaughlin, tepkinin çoğunlukla pozitif bulunduğunu ve bu şekilde de ipuçları aldıklarını söylemiş oldu. Narkotikte çalmış olduğu onca yılda bir tek bir davayı kaybettiklerini söylemiş oldu. Uyuşturucuyu tutuklamanın birinin iyileşmesinin ilk adımı olabileceğini de ekliyor.

McLaughlin, “Birisi hakikaten başardı ve kapılarını çaldığınız için yada onları desteğe yönlendirdiğiniz için teşekkür ediyor ve bu hikayeleri duymak güzel” dedi.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy