Daha Mutlu Bir Gelen Kutusu İçin Abone Olmanız Ihtiyaç duyulan 10 İlham Verici Bülten

0

[ad_1]

PSA: Gelen kutunuz bir sevinç deposu olabilir. Endişelenme, bu ifadenin tamamen komik bulunduğunun oldukça iyi farkındayım. Ne de olsa, beklentinin eşzamanlı değilse de anında olduğu bir dünyada yaşıyoruz, çalışıyoruz ve varız (bana bunun nasıl meydana geldiğini sormayın, sadece baskı orada). Kayıtta e-posta rahatsızlığı (tekrardan: korku) hisseden biri olarak, endişeyi giderecek herhangi bir şey için çaresizdim. Sakinlik, esin ve gelen kutusu mutluluğu için abone olmak için en iyi 10 haber bültenine girin.

Tamam, hedef Inbox Zero™ ise, muhtemelen düşünmek, Niçin başka bir okunmamış e-posta ister miydim? Fakat biz burada kaliteye odaklanıyoruz millet, niceliğe değil. Evet, Gmail’imi açtığımda okunmamış mesajların olmamasının sevindirici yanını da yaşıyorum. Fakat gerçek şu ki, hepimiz için kaydolduktan sonrasında (evet, tüm) abone olunabilecek en düşünce uyandıran haber bültenlerinden biri olarak, bu üretkenlik kilometre taşını tekrardan düşünmeye başladım.

Sabahları bir milyon mesajı okuyup, geceleri okunmamış e-postalar olmadan imzalayabilme fikri, uzun süreden beri işle ilgili başarının zirvesi olmuştur. Fakat dürüst olmak gerekirse, hayatımı düşünmekten ve bu şekilde çalışmaktan birazcık yoruldum. Bunun yerine, görevlerimi, hedeflerimi ve evet – gelen kutumu – bağlantı ve gelişme ile ilişkilendirmek isterim. Ve hafta içi 9’dan 5’e bu ışıkta bakmaya başladığımda, her şey daha iyiye doğru değişti. Zira sonuçta, bu sıkıntılı dünyada, alabileceğim tüm neşenin peşindeyim.

Öne çıkan Riley Reed’in fotoğrafı

Daha Mutlu, Daha Sıhhatli Bir Gelen Kutusu İçin Abone Olmanız Ihtiyaç duyulan 10 Bülten

Camille Stilleri

Oyundaki en canlandırıcı haber bülteni için utanmaz bir fişle işleri başlatıyorum. Doğal ki birazcık önyargılıyım fakat çağrışımlar bir yana, bu haber bülteni her günümü bilgilendiriyor ve esin veriyor. seneler. Bazı yazışmalar e-posta endişesine işaret ederken, Camille Styles haber bülteni tam tersi. Camille’in mesajları, içe dönük sözcükleri enerji verici fikirlerle eşleştiriyor ve bağlantı verdiği makaleler özenle seçilmiş ve tam da o gün okumam gerekenleri (ve sonraki günlerde yine okuyacağım). E-postamla hem rahatlamış hem de gençleşmiş hissetmenin mümkün bulunduğunu bilmiyordum fakat bu haber bülteni beni ikna etti.

Camille Styles’a abone olun.

Buzlu

Bir ihtimal Olivia Noceda’yı Instagram’da sunmuş olduğu güzel duyu odaklı fakat emsalsiz (*aslına bakarsak* emsalsiz) içerikten tanıyorsunuzdur. Paylaşması ihtiyaç duyulan tüm zihinsel sıhhat, tasarım, kendini sevme, sıhhatli yaşam ve tanım bilgilerini alıyorum. Hakikaten, profili hikayelerimde vurgulandığında yada Makaralarından biri haber akışımda düştüğünde, tüm kişiliğimin gözle görülür şekilde daha iyiye doğru değişmiş olduğu biliniyor.

Bu üç cümle sizi ikna etmeye yetmediyse, Olivia sizi kişisel deneyiminiz ve çevrenizdeki dünya hakkında değişik ve daha derin düşünmeye çağıran görüntüler ve videolar yazmak ve paylaşmak mevzusunda ciddidir. onun haber bülteni, Buzlutüm bunların bir uzantısıdır.

Her hafta değişik bir tema çevresinde toplanan Olivia’nın yazılı düşünceleri hem son aşama ilgili hem de tamamen devrim niteliğindedir. İçgörülerini güzel bir halde iletmek ve oluşturmak için doğru sözcükleri kullanarak bol miktarda düşünceli saatler geçirdiği açık olsa da, bununla beraber bir arkadaşınızla konuşuyormuş benzer biçimde hissetmenizi sağlayacak şekilde de yazıyor. Zira bir bakıma öylesin.

E-postalarınızı hafta sonları denetim eden biriyseniz, Olivia’nın haber bülteni Pazar günlerinin gereksinim duyduğu sürprizdir (ve gülümser).

On The Rocks’a abone olun.

Michelle Nash’in fotoğrafı.

Günlük İyi

İyi Tecim, sıhhatli bir motive edici içerik dozu için işe dalmadan ilkin her sabah ziyaret ettiğim siteler ve bloglar listemde. Kişisel gelişim, yaratıcılığınızı genişletme ve her gün daha iyi (daha nazik, daha nazik) bir insan olma ile ilgileniyorsanız, bunu yeterince tavsiye edemem. Fakat sabahlarınız birazcık daha yoğunsa – hepimizinki benzer biçimde –Günlük İyi tam olarak gelen kutunuzun gereksinim duyan şey.

Sitenin uzun yazı ve içinde ne olduğunun kısaltılmış hali, Günlük İyi çalma listeleri, tarifler, sürdürülebilirlik ve kişisel bakım ipuçlarını ve fazlaca daha fazlasını derler. Her gönderimin kısa, sadece günümün geri kalanı için çoğu zaman pozitif yönde bir hava oluşturan anlamlı bir düşünceyle başlamasını seviyorum. 30 saniyeyi (düşünceli bir halde) gözden geçirerek geçirin. Ara vermeye kıymet.

(Psst… İki ek haber bülteni sunuyorlar, HaftalıkSalı günleri teslim edilir ve iyi kazılartasarım, dekor ve DIY ipuçları sıkıntısı olmadan her Perşembe gelen kutunuza gönderilir!)

The Daily Good’a abone olun.

Akıllı Haftalık

Akıllı Değişimi duymadığınızı düşünseniz bile, Beş Dakikalık Günlüğü’nü neredeyse her sıhhat etkileyicisinin Makaralarında görmüşsünüzdür. Tüm ürünleri ve muhteviyatında Intelligent Change, bugün (şu anda olduğu benzer biçimde) hayatınıza pozitif yönde bir değişim getirmek söz mevzusu olduğunda senaryoyu değiştiriyor. Günlük tutma pratiğini günlük olarak taahhüt etmeyi kolaylaştırıyorlar ve haber bültenleri, Akıllı Haftalık daha azca etkili ve motive edici değildir. Haftalık bir esin dozu bekleyin, sizi şükran duymaya, duygusal zekayı geliştirmeye ve kendini yansıtmaya teşvik etmeye teşvik edin. Evet, gelen kutunuz harikalar yaratabilir.

Intelligent Weekly’e abone olun.

Riley Reed’in fotoğrafı

Pazar Beyin Gıdaları

Pazar Beyin Gıdaları her şeyi çözen süratli düzeltmeler yada hareketli manşetlerle dikkat çekmekle ilgili değil. Bunun yerine, Farnam Street’in arkasındaki ekip, kolayca uygulanabilecek ve işinize ve hayatınıza etkili bir halde dokunabilecek tavsiyelere odaklanan bir haber bültenini kasıtlı olarak tasarlama mevzusunda emin. Ne süre (heyecanla, sabırsızlıkla) yeni bir sayı açsam, yenilikçi anlayışlar ve zamansız bilgelik karşısında şaşkına dönüyorum.

Yalnız üretkenliğime yarar sağlamakla kalmadı, bununla beraber sonsuz, doyumsuz merakım da doygunluk oldu (en azından bir an için). Pazar Beyin Gıdaları yaşam boyu öğrenenler ve yürekten öğrenciler içindir. Fakat hakkaten, bu, bir sonraki düzey bilgisine gereksinim duyan herhangi bir gelen kutusunu iyileştirecek bir haber bülteni.

Pazar Beyin Gıdaları beslemesine abone olun.

3-2-1 Bülteni

Muhtemelen anlatmaya gerek yok fakat biz buralarda BÜYÜK James Clear hayranlarıyız. Ve doğal ki yalnız değiliz. New York Times’ın en fazlaca satanı, Atomik Alışkanlıklar, yedi milyonun üstünde kopya sattı. Doğrusu evet, iyi bir şirkette olduğumuzu söyleyebilirim. Onun 3-2-1 Bülten bir milyonun üstünde abonesiyle de şaşırtıcı derecede popüler. Alışkanlıklar ile alakalı düşüncelerimizi tamamen değiştiren davranış bilimi uzmanından bekleyeceğiniz aynı anlayış ve bilgelikle ve elimizden gelenin en iyisini hissetmemize destek olan uygulamalara bağlı kalmamız için gerekenlerle dolu.

Her haber bülteni, Clear’ın kendisinden üç kısa fikirle, öteki fikir liderlerinin iki esin verici alıntısıyla ve üstünde düşünmeniz ihtiyaç duyulan bir soruyla biçimlendirilir. 3-2-1, hakkaten.

3-2-1 Bültenine Abone Ol

Michelle Nash’in fotoğrafı.

Atlas Obscura

Atlas Obscura dünyanın en büyüleyici ve çoğu zaman keşfedilmemiş yerlerinin kursları, hikayeleri, kent rehberleri ve küratörlüğünde turları paylaşır. Yalnız gezi için değil, kültür, sanat ve hayranlık uyandıran deneyimler için her şey için kati bir tercih olarak düşünün. Günlük ve haftalık özetlerden besin odaklı ve gezi merkezli gelen kutusu parlamalarına kadar her şeyi içeren bir takım haber bülteni seçeneği sunarlar. Günlük gönderiye kişisel olarak abone oldum, şundan dolayı daima minik bir sabah gezintisine düşkünüm.

Atlas Obscura’ya abone olun.

Austin Kleon

benzer biçimde kitaplarla Bir Sanatçı Benzer biçimde Çalmak, Devam etve İşini göster!Austin Kleon, yaratıcılığa bakış açımı tamamen değiştirmekten tamamen mesuldür. Bir zamanlar bir kesime yazdığım için senelerce kendimi azarlamış olsam da (tamam, akrabalarım blogumu sık sık gözden geçirirdi), onun emek harcamaları, yaratıcı bir şahıs olarak kendimi geliştirmeye ve gelişmeye devam etmenin kıymetini görmeme destek oldu. . Kleon’dan beklediğiniz tüm parlaklık, onun haber bültenlerinin her birine örülmüştür. İçinizdeki sanatçı abone olduğunuz için size teşekkür edecek.

Austin Kleon’a abone olun.

Michelle Nash’in fotoğrafı

fazlaca fazla fikir

New York Times’ın en fazlaca satan yazarı tarafınca yazılmış bir başka haber bülteni, fazlaca fazla fikir Elizabeth Holmes’un parlak, yaratıcı zihninden geliyor. İngiliz Kraliyet Ailesi’nin (bilhassa de kusursuz tarzlarıyla ilgili olduğundan) her şeye aşık olan Holmes, en iyi kraliyet hayatınızı yaşamak için neler gerektiğine dair tüm ipuçlarını, püf noktalarını ve gülünç komiklikleri paylaşıyor. İçerik moda ve seyahati kapsarken, bununla beraber düşündürücü, kişisel gelişim odaklı yansımalara da derinlemesine dalmaktadır. Esasen, abone olduğunuzda fazlaca fazla fikirhepsinden birazcık alırsın.

Pek Oldukça Fikir beslemesine abone olun.

NPR Yaşam Kiti

Pek çoğunluğu gibi, NPR’nin yapmış olduğu ve sunmuş olduğu tüm iyi şeylere olan sevgim ve takdirim sınır tanımıyor – ve onların Yaşam Kiti haber bülteni yalnız bu gerçeği ilerletir. “İnsan olmak için her insanın birazcık desteğe ihtiyacı vardır” önermesiyle oluşturulan her haber bülteni, yalnızca yaklaşımınızı değiştirecek ipuçları ve tüyolar (bu kelimeyi sevmiyorum fakat burada işe yarıyor) içeren değişik bir mevzuya dayanmaktadır. hayatında yaptığın her şey hakkında Ebeveynlikten para biriktirmeye, egzersiz halletmeye ve iyi bir gece uykusu çekmeye kadar—Yaşam Kiti hepsini kapsar. Ek olarak, haber bültenleri sizin işiniz değilse, onların da bir podcast’i vardır.

NPR Life Kit’e abone olun.

Leave A Reply