Dekanlar sıkı İngiltere-Wallabies serisi ipuçları | En Son Ragbi Haberleri

0

[ad_1]

Eski Wallabies koçu Robbie Deans, Eddie Jones’un İngiltere’yi bu kış Avustralya’ya karşı bir başka seri zaferine yönlendirmek için tüm sihir numaralarına ihtiyacı olacağına inanıyor.

Avustralyalı Jones, 2015’teki feci ev Rugby Dünya Kupası kampanyasının peşinden İngiltere’nin başına geçmesinden bu yana Wallabies üstünde sekizde sekizlik bir rekora haiz.

2022 Super Rugby Pacific sezonunun her müsabakasını Stan Sport’ta yakalayın. Parasız Spor Denemenizi Şimdi Başlatın

Eski Wallabies akıl hocası, geçen Kasım ayında Twickenham’da Dave Rennie’nin tarafında 32-15’lik bir yenilgiyi planlamadan ilkin yedi yengi için Michael Cheika’ya eziyet etti.

Gene de Dekanlar, Avustralya’nın Süper Rugby taraflarının ve ek olarak Rennie yönetimindeki Wallabies’in gelişmesiyle cesaretlendirildi ve altı yıl ilkin Avustralya’nın Temmuz ayında başka bir üç Kontrol serisine ev sahipliği yapmış olduğu benzer biçimde İngiltere’ye 3-0’lık bir yengi daha göremiyorlar.

Deans, Saitama Wild Knights’ı Suntory Sungoliath karşısında 18-12’lik bir galibiyetle beşinci Japon Üst Ligi şampiyonluğuna yönlendirdikten iki gün sonrasında, “Bilhassa Avustralya benzer biçimde gururlu bir spor ulusuysanız, sadece oldukça fazla ceza alabilirsiniz” dedi. Jones, ragbi direktörüdür.

“Daima cevap vereceklerdi ve Super (Rugby) vesilesiyle birçok genç oyuncuyu ifşa ettiler.

“Yalnız eyerde o süre ve hiçbir Avustralyalı sporcu uzun süre yerde kalmayacak.

“Eğimdeler ve internasyonal program bundan faydalanacak. Daha çok derinliğe, daha çok rekabete, sakatlıkların üstesinden gelme ve forma daha çok haiz olacaklar.

“Ve şimdi en büyük teşvikleri var – önlerinde iki Dünya Kupası (2023’te Fransa’da ve 2027’de Avustralya’da).”

Jones’un elinde herhangi bir numara olup olmadığı sorulduğunda Deans, “Ümit ederim öyledir – onlara ihtiyacı olacak” dedi.

“Evet, zor olacaklar. Asla kuşku yok. Eddie buna bakıp kazanmayı bekleyecek. Kolay olmayacak.”

Wild Knights’ın yıldız kanat oyuncusu Marika Koroibete’nin Salı gecesi diziye olan bağlılığını taahhüt etmesi Wallabies’i güçlendirecek.

Rennie ek olarak, Avustralya Rugby’nin yeni uygunluk kuralları kapsamında izin verilen öteki iki denizaşırı seçeneği olarak Japonya merkezli Quade Cooper ve Samu Kerevi çiftini geri çağırmaya hazırlanıyor.

Deans destansı bir takım bahşiş veriyor.

Büyük ilgi görecek, bu da oyun için iyi” dedi.

“Sonucu seçme mevzusunda oldukça fazla risk almak istemezsiniz, ki bu da iyi.

“Dünya Kupası’ndan bir yıl sonrasında ve Avustralya ragbisinde coşku verici bir süre, bu yüzden güneydeki oyun için hakkaten pozitif bir diriliş olacağını umduğumuz şeyin ön yüzü.

“Avustralya değil, bence Yeni Zelanda (İrlanda’ya karşı üç ev testi oynayan) böyle de yapabilir.

“Cenup yarımküre ragbisinin tüm yol süresince zirvede olması mühim, bir tek bir Dünya Kupası’nı kaçırdılar – ve bunu bir alışkanlık haline getirmek istemiyoruz.”

Leave A Reply