Demanslı yitik adam son olarak evden çıkarken görüldü: GA polisi

0

[ad_1]

Polis, Edward Lee Knight'ın en son 26 Mayıs Perşembe günü Georgia, Gwinnett County'deki evinden reçete almak için ayrıldıktan sonra görüldüğünü söyledi.

Polis, Edward Lee Knight’ın son olarak 26 Mayıs Perşembe günü Georgia, Gwinnett County’deki evinden reçete almak için ayrıldıktan sonrasında görüldüğünü söylemiş oldu.

Gwinnett İlçe Güvenlik Müdürlüğü

67 yaşındaki bir adam Georgia’daki evini cep telefonu olmadan terk etti ve şimdi polisin onu bulmak için desteğe ihtiyacı var.

Gwinnett İlçe polisine gore, bunaması olan Edward Lee Knight son olarak 26 Mayıs Perşembe günü görüldü.

Knight, Dacula Yolu üstündeki Kroger’den bir reçete almak için akşam 4 civarında Dacula’daki evini terk etti ve bir yitik şahıs uyarısına gore Georgia etiketli CAN8700 etiketli siyah bir 2013 Toyota Corolla sürerken görüldü. Otomobili Georgia, Monroe County’de bulunmuş oldu – ortalama 80 mil uzakta.

Polis, Knight’ın 5 fit, 6 inç uzunlukta ve ortalama 137 kilo ağırlığında, saçsız kahverengi saçlı, kahverengi gözlü ve bıyıklı bulunduğunu söylemiş oldu. Son olarak gri eşofman, mavi spor ayakkabı ve tişört giydirilmiş olduğu görüldü.

Knight’ın nerede olduğu hakkında bilgisi olan her insanın 770-513-5300 numaralı telefondan Gwinnett County dedektiflerini araması yada 404-577-TIPS (8477) numaralı telefondan Crime Stoppers’a isimsiz bir suç duyurusu göndermesi istenir.

Dacula, Atlanta kent merkezinin ortalama 40 mil kuzeydoğusunda.

Bu öykü ilk olarak gösterildi 27 Mayıs 2022 16:01.

Tanasia Kenney Profil Resmi

Tanasia, Georgia, Mississippi ve güneydoğu ABD’deki haberleri kapsayan Atlanta merkezli ulusal bir Gerçek Zamanlı muhabirdir. Kennesaw Eyalet Üniversitesi mezunu ve 2020’de McClatchy’ye katıldı.

Leave A Reply