Denemeniz ihtiyaç duyulan 5 gizli saklı WhatsApp özelliği


WhatsApp, kullananların uygulamadan iyi mi keyif alabileceğine ilişkin yığınla yeni iyileştirme ve değişiklikle devamlı güncellenen bir uygulamadır. Kısa bir süre ilkin, mesajlaşma uygulamasının, kullananların uygulama içi sesli mesajları işlemesine olanak tanıyan büyük değişimleri duyurduğunu ve artık kullananların sesli mesajları istedikleri benzer biçimde duraklatmalarına ve devam ettirmelerine olanak tanıdığını gördük.

Bu güncellemeler her insana açıktır ve her insanın görmesi ve kullanımı parasızdır. Peki ya WhatsApp’ın uygulamanın DNA’sında saklı olan daha gizli saklı özellikleri? Aşağıda, mesajlaşma platformunda kullanırken hayatınızı fazlaca daha kolaylaştıracak 5 favori gizli saklı WhatsApp özelliğimizi seçtik. İşte bunlar:

1. PIN SOHBETLERİ

(Fotoğraf kredisi: WhatsApp)

Hepimizin favori WhatsApp kişilerimiz var. Değişik sohbetler üstünden gelen fazlaca sayıda mesajla, değişik ileti dizilerinden oluşan bir duşta en sevdiğiniz sohbetleri yitirmek fazlaca kolay. Belirli bir sohbetin en üstte kalmasını sağlamak için sohbeti sabitleyebilirsiniz. Kişiye yada gruba dokunup basılı tutun ve üstteki iğne simgesini seçin. En iyi iPhone kullanıcılarına ulaşınca, herhangi bir sohbette sağa kaydırın ve iğne simgesine dokunun.

2. METİN VURGULARI

WABetaBilgi

(Fotoğraf kredisi: WABetaInfo)

WhatsApp’ta söyleşi metninizi renklendirmek kolaydır – oraya iyi mi gideceğinizi bilmeniz yeterlidir. Bir tek ifadelerle değil, bununla beraber kalınca tip, italiks ve üstü çizili.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy