En İyi Fortnite Oyuncusu Olmanıza Destek Olacak Gizli saklı İpuçları

0

[ad_1]

Doğru yaklaşımla Twitch kanalınızdan kolayca para kazanabilir ve güvenilir bir gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz. İster yeni ister deneyimli bir yayıncı olun, bu adım adım kılavuz, hobinizi karlı ve sürdürülebilir bir şeye dönüştürmenize destek olacaktır. Sponsorluk bulmaktan yardımlarınızı ayarlamaya ve seyircilerle etkileşim kurmaya kadar her şeyi kapsar. Bu kılavuzda her şey var, bu yüzden oyun akışınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olun!

Kitle Bulma

Akışınızdan para kazanma söz mevzusu olduğunda kitle her şeydir. Yeterince vurgulanamaz: Reklam yada sponsorluk satmayı düşünmeye başlamadan ilkin her şeyden ilkin bir kesime ihtiyacınız var. Reklam iki şekilde çalışır: Kendi ürününüzü/hizmetinizi/akışınızı reklamlar vesilesiyle satabilir yada bağlı kurum pazarlaması olarak adlandırılan ücret karşılığında kanalınızda başkalarının ürünlerini tanıtabilirsiniz. Bundan dolayı, bu kitleyi elde etmek ve büyütmek birazcık vakit ve sıkı emek harcama gerektirecektir!

Büyüyen İzleyici

Kanalınızdan para kazanmak söz mevzusu olduğunda, hedef kitleniz fazlaca önemlidir. Gerçek para kazanmadan ilkin iyi bir takipçi kitlesine ihtiyacınız olacak ve bu yüzden seyircileri ve aboneleri çekmek fazlaca önemlidir. Her neyse ki, yeni insanlarla bağlantı kurmanın birçok yolu var: toplumsal medyada tertipli güncellemeler yayınlayın, yarışmalar yada eşantiyonlar yöntemiyle takipçilerinizi büyütün ve tertipli olarak kaliteli içerik üretin. Ihmal etmeyin – takipçi sayınız ne kadar yüksekse, o denli fazlaca para kazanabilirsiniz!

Para Kazanan Kitle

Tamamımız para kazanmanın süratli ve zahmetsiz bir yolunu arıyoruz. Akış kanallarınız vesilesiyle para kazanmaya başlamanın en iyi yolu, kitlenizden para kazanmaktır. Bunu iyi mi yapabileceğinizi düşünün. Hangi hizmetleri yada ürünleri isterler? Onlara bu ürünleri yada hizmetleri iyi mi verebilir ve gene de bundan para kazanabilirsiniz? Mevcut bir ürününüz yada hizmetiniz var ise, onu kanalınıza entegre etmenin yolları olup olmadığına bakın. Değilse, başka ne şeklinde fikirleriniz var? Orada birçok fırsat var; denemekten korkma!

Çözüm

Artık bir fiil planınız olduğuna bakılırsa, uygulama zamanı. Para kazanmaya başlamanın en iyi yolu, kendinizi ortaya çıkarmak ve bir seyirci kitlesi oluşturmaktır. İçeriğinizi Feysbuk, Twitter, Instagram ve LinkedIn şeklinde toplumsal medya platformlarında paylaşın. İnsanların iş fikrinizle ilgili mevzuları tartıştığı ilgili çevrimiçi topluluklara katılın.

Leave A Reply