‘Et’ Hong Kong’un en meşhur kasabı!

0

[ad_1]

Tamamımız hakkında hikayeler duyduk garip yerlerde keşfedilen ünlüler – avmsinde, düğünlerde yada toplu taşıma araçlarında. Fakat asla mahalli ıslak pazarınızda çalışan bir ünlünün bulunmasını beklediniz mi? Lau Sung-wai yada daha yaygın olarak malum adıyla Wai Wai, Tsuen Wan’daki Yeung Uk Yol Pazarı yakınında kasap olarak çalışan 36 yaşındaki basit bir adamdı. ‘Tsuen Wan Locals’ Feysbuk grubundaki bir kullanıcı, Hong Kong’un ev kadınlarının (ve İnternet’in) kalplerinin alev almasına yol açan bir selfie paylaşana kadar değildi!

Fotoğraf: 荃灣友/Feysbuk

Sarı saçları, tonlu ve dövmeli kolları ve gümüş takıları ile Wai, pazardaki öteki satıcılardan fark gösteriyor. Sadece netin dikkatini çeken şey, birçok ev hanımını dizlerinin üstünde zavallı bırakmaya kafi gelecek kadar derin olan o çarpıcı gözlerdi. Netizenler, Show Lo, Aaron Kwok ve hatta Hong Kong adam grubu Mirror’s Anson Kong (Wai, ‘Tsuen Wan domuz kasabı AK’ lakabını bile kazanmıştır) Wai’nin hangi ünlüye benzediği içinde ikiye bölünmüş durumda. Hong Kong’un dört bir yanından yalnız domuz eti satın almak ve ümit ederim onunla bir fotoğraf çektirmek için akın eden hayranlar kazanarak, Hong Kong’un en yeni göz kamaştırıcı parçası haline geldi. Fanatikleri için hususi bir Feysbuk sayfası bile var. öteki adıyla ‘Wai Wai Pigs’, yakışıklıyla ilgili içten mesajlarını paylaşmak ve onunla özçekimlerini hava atmak için!

Skechers
Fotoğraf: Nezaket Skechers

Haftanın altı günü, tüm gün ıslak zeminlerde emek harcayarak, bitkinlik Wai’ye zarar veriyor – bu yüzden Skechers, iş ayakkabısı çeşitlerini tanıtmak için kasabın peşinden gitti ve ona ilk reklamını yapmış oldu! Islak pazar zemininin karmaşasında gezinmek için büyük yağmur botları giyen kasapları tipik olarak ilişkilendirsek de, bu spor ayakkabılar, yastıklı iç tabanları sebebiyle uzun süre ayakta durmalarına karşın rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, bir tanesine müsaade eden kaymaya dayanıklı çekişe sahiptirler. rahat dolaşmak için.


Halkın dikkatini çeken Wai, popüler TVB şovu da dahil olmak suretiyle oldukça sayıda medya kuruluşu tarafınca röportaj yapmış oldu. Kepçe. Yeni kazanılmış olduğu şöhrete ve fanatikleri tarafınca bombardımana tutulmuş olmasına karşın, Wai insanoğlu ondan selfie istediğinde birazcık utangaç oluyor, sadece değişik yemeklerin ve domuz eti ile meydana getirilen çorbaların iyi mi hazırlanacağına dair ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaktan mutlu. Artık Feysbuk, Instagram ve Youtube’daki toplumsal medya hesaplarıyla Wai, gelecekteki yiyecek içeriklerini oluşturup paylaşmayı ve hayranlarını günlük hayatıyla ilgili bilgilendirmeyi planlıyor.

Tavsiye edilen hikayeler
Dragon Boat Festival 2022 için en iyi pirinç köfteleri
Metroplaza’da Tabiat Master Class
50 Yaşlarında Nike: İlerlemenin Soykütüğü
Ikea, Dragon Boat Festivali için pirinç köftelerini piyasaya sürüyor

Bizi Youtube, Feysbuk ve Instagram’da takip edin ve şehirde olup bitenlerle ilgili son olarak haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

Leave A Reply