Evil Dead oyun oynama ipuçları, püf noktaları, kılavuzlar, izlenecek yollar

0

[ad_1]

Evil Dead The Game sonunda burada ve siz oynarken size destek olmak için rehberler koleksiyonumuzu bir araya getirdik. Bu Evil Dead The Game ipuçları, geri dönen karakter ekibinden oyun için maçları kazanmanıza destek olacak oyun ipuçlarına kadar bilmenizde fayda olacak her şeyi kapsayacak.

Bu temel ipuçlarının yanı sıra, hem Survivor hem de Demon olarak kazanmanın ana yollarına dair bir incelememiz var. Evil Dead’in ana odak noktası oldukca oyunculu maçlar olsa da, deneyimleyebileceğiniz bazı solo aktiviteler de var, bu da devamlı rastgele parti üyelerine güvenmediğiniz anlamına geliyor. Botlar ek olarak çevrimiçi olarak sorun çekmeden oldukca oyunculu maçlar oynamak için kullanılabilir ve potansiyel olarak oyunda o denli iyi olmayan oyuncularla eşleştirilebilir.

Aşağıdaki oyun için tam rehber koleksiyonumuza göz atın. Evil Dead oyun ipuçları oyun için!

Evil Dead oyunu İpuçları

Aşağıdaki Evil Dead The Game ipuçları koleksiyonumuz, oyunun oyuncu ekibi ve çapraz oyunun iyi mi çalmış olduğu benzer biçimde bazı mühim temel detayları ihtiva eder. Ek olarak mekaniğin iyi mi çalıştığını ve hem Hayatta Kalanlar hem de Şeytanlar olarak oynayabileceğiniz bir takım daha detaylı kılavuzumuz var.

Bu, tüm kılavuzlarımızı ve Evil Dead The Game ipuçlarını kapsar. Oyunla ilgili daha çok data için önümüzdeki birkaç gün içinde Saber’ın oldukca oyunculu oyunuyla ilgili incelememizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Leave A Reply