EYT’liye rekor promosyon! DenizBank kesenin ağzını açtı: Tek seferde 10 bin TL nakit ödeme!

Emekli olma hayaliyle yanıp tutuşan milyonlarca AET’li, yasanın yürürlüğe girmesiyle bu hayaline kavuştu. Mart ayında başvuran AET adayı ilk maaş çekini almak için gün sayarken, bankaların yükselme yarışı hız kazandı. Emeklilik promosyonunda belirtilen tutarlar her geçen gün artmaya devam ederken, DenizBank yeni kampanyasında AET üyeleri için ağzını açtı ve rekor bir ödemeye imza atmaya hazırlanıyor. İşte DenizBank’tan EYT üyelerine özel kampanya…

abone

Yeni emekli AET üyesi ilk maaş çekini almak için geri sayıma başlarken, bankaların emeklilik promosyonu yarışı hız kazandı. Aynı bankadan 3 yıl maaş alma sözü karşılığında ödenen promosyon tutarı her geçen gün artarak devam ediyor.

AET üyelerine yeni müşteriler kazandırmak için cazip teklifler sunan bankalar, birbiri ardına ‘promosyon’ kampanyalarını duyurmaya başladı. Son olarak DenizBank yeni tanıtım kampanyasının kapsamı hakkında ağzını açtı ve 10 bin TL ödeme yapacak olması AET üyelerini heyecanlandırmayı başardı. İşte DenizBank’ın AET üyeleri için düzenlediği rekorlar kıran emeklilik kampanyasının detayları…

EYTliye rekor promosyon DenizBank kesenin agzini acti Tek seferde 10

Denizbank 2023 emeklilik promosyon ödemesi

EYT’li olarak ilk kez DenizBank’tan maaş alacaklar.3 yıl maaş alma vaadiyle mobildeniz uygulamasını indirerek 10.000 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya 30.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.

3.500 TL’den az kazananlar, 6.000 TL,

3.500 TL – 7.500 TL, 7000 TL arasında maaş alanlar,

7.500 TL – 10.000 TL, 9.000 TL arasında maaş alanlar,

10.000 TL emekli promosyon kampanyasından 10.000 TL ve üzeri maaşı olanlar yararlanabilecek.

Bu tutarlardan yararlanmak için MobilDeniz uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

2023 Denizbank emekli promosyon ödeme kampanyası

*SGK emekli maaşını ilk kez DenizBank’a devretme taahhüdü veren ve 3 yıllık maaşını almayı taahhüt eden EYT üyelerine 10.000 TL’ye varan nakit promosyonu sunulacak.

*Kampanyadan 3 yıl önce ayrılanlar kota yöntemiyle geri alınır.

*Şubelerimize uğramanıza gerek kalmadan Mobil Bankacılık veya e-devlet uygulamamız üzerinden emekli maaşınızı bankamıza havale edebilir, 0850 222 0 800 Mobil Bankacılık ve İletişim Merkezimizi arayarak promosyon uygulamasına katılarak maaşınızı alacağınıza söz verebilirsiniz. 3 yıl süre ile bankamızdan maaş.

*İlk maaş çekiniz bankamıza yattıktan sonra 2 iş günü içerisinde promosyonunuz hesabınıza aktarılacaktır.

*Kampanya 30.04.2023 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank, kampanya süresi ve kurallarını tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

*Bankamızdan birden fazla emekli maaşı alan emeklilerimize ödenecek promosyon tutarı, maaşlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

*18 yaşından küçük emekli maaşı alan müşterilerimiz; Anne ve babasına emanet olmayanlara terfi verilecektir.

*Velayet altındakiler için, anne ve babaya gelirleri/aylık ücretleri ile Banka aracılığıyla gelir/maaş alan anne veya babanın gelir/maaşları toplamına göre terfi ödemesi yapılacaktır.

1679556382 332 EYTliye rekor promosyon DenizBank kesenin agzini acti Tek seferde 10

En düşük AET 2023 emekli maaşı

Emeklilik Yaşı (EYT) 3 Mart 2023 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yayımlandı. Böylece 2 milyon 250 bin kişi emeklilik sistemine dahil oldu. EYT emeklilik başvuru sürecini tamamlayanlar bu ay ilk maaşlarını aldı. AET’nin 2023 için en düşük maaşı 5500 TL olarak açıklandı. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayında yaptığı açıklamanın ardından EYT 2023’ün en düşük maaşının 7500 TL olduğu öğrenildi. Böylece EYT SGK 4A, 4B, 4C EYT’nin en düşük emekli maaşı 7500 TL oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, “Emeklilerle ilgili çalışmalarımızı yaptık ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızla, Hazine ve Maliye Bakanlığımızla bu rakamı yaptık. Anlatmak yine bana düşüyor. Hayırlısını vereyim. Haberler bu gece buradan.Bu gece burada 7 bin 500 lira olarak açıklıyoruz.. Hayırlısı olsun.” o ifadeleri kullandı

AET üyeleri tatil bonusu alacak mı?

Emekli bayram ikramiyesi SSK, BAĞ-KUR, memur emeklileri ile dul ve yetim aylığı alanlara verilmektedir. Bu nedenle AET üyeleri tatil ikramiyesi almaya da hak kazanacaktır. Mart ayında emeklilik başvurusunda bulunan AET üyeleri, ilk emekli maaşlarını Nisan ayında alacak. Yani Nisan ayında emekli olan AET üyeleri Ramazan Bayramı öncesi bayram ikramiyesi almaya da hak kazanacak.

Vedat Bilgin’den Emekli Tatil İkramiyesi

Çalışma Bakanı Vedat Bilgin, emeklilere ödenen bayram ikramiyesinde artış olacağını açıkladı. Bakan Bilgin, “Emeklilerin bayram ikramiyesi var ve tüm bunları bir arada değerlendiren alternatif bir çalışmamız var. Bu çalışma AET yönetmeliği kapsamında emekli olanları da kapsayacak. Emeklilere kolaylık sağlayacak yönetmeliği zaten detaylı inceledim. rahat bir nefes al ve en azından bu yıkıcı enflasyonist koşulları ortadan kaldır”.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy