Favori Hizmetiniz için E-posta İpuçları ve Püf Noktaları​

[ad_1]


Windows PC’deki Outlook’ta mesajınızı düşünün ve peşinden Dikte tepede. Sadece sesten metne her kullandığınızda, bilgisayarınızın yanlış anlaması ihtimaline karşı, göndermeden ilkin yazılanları okumayı ihmal etmeyin.

E-postayı doğru zamanda gönderin. Girişimciler ve ötekiler dikkat etmelidir: Mesajınızın okunma şansını çoğaltmak istiyorsanız, e-postanızı sabah 9’dan derhal ilkin gönderin, uzmanların en iyi süre bulunduğunu düşündüğü süre, bir çok insan iş gününe o saatte adım atar. Bu şekilde, e-postanız gelen kutusundaki ilklerden biri olacaktır.

Öteki taraftan, alıcılar öğle yemeğine daha çok odaklandığından öğleden derhal ilkin ideal olmayabilir. Gece geç saatlerde, hafta sonları yada tatillerde direnin bu sebeple bu mesajlar uçuruma düşebilir.

Sadece, bu kesinti zamanlarında işlerinizi halletmeyi seviyorsanız, e-postalarınızı ondan sonra gönderilmek suretiyle planlayabilirsiniz. Parasız Outlook.com web sürümü yerine ücretli sürümlerden kabul edilen Outlook ile yeni bir bildiri başlatın, Seçenekler ekranın üst orta kısmına yakın bir yerde öğesini seçin. Teslimat gecikmesi | Daha Ilkin Teslim Etmeyin. Şimdi açılır kutuları kullanarak bu mesajın teslim edileceği tarih ve saati seçin. Mesajınızı yazın, tıklayın Göndermek ve belirtilen saate kadar giden kutunuzda asılı kalır.

İşlem, bir Mac bilgisayarda daha kolay çalışır. E-postanızı yazın ve tarafındaki “v” şeklinde görünen aşağı oku tıklayın. Göndermek sol üst köşedeki simge. için bir seçenek görüyorsunuz Sonrasında gönder… . Onu seçin ve mesajı göndermek istediğiniz zamanı seçin.

Ustalaşmış ipucu: E-postanızın belirtilen saatte gönderilebilmesi için, Uyku modunda bile bilgisayarınızın açık ve Outlook’un çalışıyor olması gerekir.

Comments are closed.