Florida dükkanından büyük dondurma külahı sergisi kaçırıldı

0

[ad_1]

Florida, Madeira Beach'te 3 metrelik bir vanilyalı dondurma külahı sergisi çalındı ​​ve insanlar onu kimin aldığı ve hain niyetlerinin ne olabileceği hakkında konuşmayı bırakamıyorlar.

Florida, Madeira Beach’te 3 metrelik bir vanilyalı dondurma külahı sergisi çalındı ​​ve insanoğlu onu kimin almış olduğu ve hain niyetlerinin ne olabileceği hakkında konuşmayı bırakamıyorlar.

Pinellas County Şerif Ofisi fotoğrafı

Florida’nın Körfez Kıyısı’ndaki Madeira Plajı’nda 3 metrelik bir vanilyalı dondurma külahı kayboldu ve insanoğlu onu kimin almış olduğu ve hain niyetlerinin ne olabileceği hakkında konuşmayı bırakamıyorlar.

St. Petersburg kent merkezinin derhal kuzeybatısındaki Madeira Plajı’ndaki bir dondurma dükkanı olan The Sand Bar’da göze çarpan bir halde sergilenen fiberglas ekran, bir tür dönüm noktasıydı.

1 Mayıs’ta ortadan kayboldu, sadece Pinellas İlçesi Şerif Ofisi “çalınmış bir dondurma külahı teşhirinin yerini saptamak için halktan yardım isteyen” bir uyarı yayınlayana kadar mahalli halk bir suçun işlendiğini anlamadı.

Davaya bir dedektif atandı, fotoğraflar dolaşıyor ve ipuçları için bir telefon hattı var.

Yüzlerce şahıs toplumsal medyada “soğuk olay”ya tepki gösterdi, bazıları teoriler öne sürdü, sadece birçoğu latife yapmış oldu.

Makzie Reedus, “Lütfen bir ‘aranıyor’ posteri yapın” diye yazdı.

“Üç fit uzunluğunda mı? Birisi onu gizlemekle iyi iş çıkarıyor, ”diye yazdı Joanne Wike.

Robbie Skarr, “Düzmece dondurma çaldıklarında işlerin kötüye gittiğini biliyorsun,” dedi.

Birkaç yorumcu, koninin lise mezuniyetleriyle aynı zamanlarda “çöpe atıldığını” ve bunun kıdemli bir latife olduğuna inanmalarına yol açtığını belirtti. Hırsızlık, Florida’daki St. Johns County’de, gençlerin liselerinin kirişlerinden ölü bir boğa köpekbalığı asmış olduğu, yüksek düzeyde duyurulan başka bir kıdemli eşek şakasından birkaç gün ilkin meydana geldi.

“Liselerin çatılarına bakardım!” David E Betzing şerifin ofisine danışmanlık yapmış oldu.

Ötekiler, şerif ofisinin yurt odaları ve dernek evlerini aramaya başlamasını önerdi.

“Bir ihtimal bir çöpçü avı için lüzumlu bir parçaydı?” diye sordu Chris Herrin.

Fort Worth Yıldız-Telegram’dan ilgili hikayeler

Mark Price, 1991’den bu yana The Charlotte Observer için okullar, kabahat, göçmenlik, LGBTQ sorunları, evsizlik ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar benzer biçimde mevzuları kapsayan bir muhabirdir. Memphis Üniversitesi’nden gazetecilik ve sanat zamanı bölümlerinden ve yerbilim alanından yandal ile mezun oldu.

Leave A Reply