Fort Hood Soldier Toplumsal Medyada Ileti Gönderdi Hedef Alındı, Fakat Iyi mi Olduğu Belli Değil | Haberler

0

[ad_1]

Teksas, Fort Hood’da vazife icra eden bir asker, yaşamının tehlikede bulunduğunu ve hücum altında bulunduğunu iddia ederek toplumsal medyaya düştü. Sadece, kendisini neyin tehlikeye attığını belirtmeden iddialarda bulunmuş oldu. Amerikan ordusu Çavuş. Mücevher Scott Instagram’da seyircileri, eğer ölürse halkın fena bir oyundan şüphelenmesi gerektiği mevzusunda uyaran bir video yayınladı. Scott, 19 Mayıs’ta Instagram’da hedef alındığına dair rahatsız edici suçlamalar göndermeye başladı, sadece hiçbir noktada ona kimin zarar vermeye çalıştığını yada bunun niçin bulunduğunu söylemedi.

bu Killeen Günlük Habercisi Scott’ın iddialarının, III Corps ve Fort Hood’un Feysbuk sayfasının arkasındaki Ordu yetkililerini, iddialarına çevrimiçi olarak cevap vermeye teşvik ettiğini bildirdi.

“Çavuş tarafınca dile getirilen iddiaların ve endişelerin farkındayız. Mücevher Scott. Tüm istismar iddialarını ciddiye alıyoruz ve komutanlar araştırıp uygun şekilde harekete geçecek. Çavuş. Scott güvende ve birim liderliğinin koruması altında” diye yazdı Feysbuk’ta. “Askerlerimiz, endişelerini devamlı Ordu Standartları ve değerleri ile orantılı olarak uygun eylemi meydana getirecek olan liderlerine iletebilirler.”

Instagram gönderisinde Scott, polis tarafınca durdurulduğu ve izinsiz devamsızlık yapmış olduğu “AWOL” olmakla suçlandığını söylediği bir videosunu paylaşıyor.

Görünüşe nazaran toplumsal medyadaki tüm videolar ve gönderiler Scott tarafınca yapılmış. bu Killeen Günlük Habercisi Bu yazıların hepsinin “hem gündüz hem de gece askeri polisin yakınlarda durduğu bir Fort Hood kışlasının içinde yada bitişiğinde olduğu ortaya çıktı” yazıyor.

Scott, videoyu izleyen insanlara kimden bahsettiğini söylemeden videoda “Sanırım bu insanoğlu beni öldürmeye çalışıyor” dedi. “Beni yalnız bırakmayacaklar.” Ek olarak saat 3 civarında çekildiğini söylediği ve gözetlendiğini ve rahatsız etme edildiğini söylediği videoyu da gösteriyor.

Scott, toplumsal medya takipçilerine destekleri için teşekkür ederken, Ordunun “önümüzdeki 10 gün içinde beni kovmaya” karar verdiğini iddia etti. Başkalarını öyküsünü paylaşmaya teşvik etti.

İLGİLİ: Fort Hood Askeri Jennifer Sewell Yitik Bildirildikten Sonrasında Güvende Bulunmuş oldu

Fort Hood’un Feysbuk sayfasında şikayetler yada bu tarz şeyleri icra eden askerler hakkında her insana açık bir halde cevap vermesi alışılmadık bir durum. Scott’ın takip edenleri ve çevrimiçi hikayeyi takip eden okuyucular, Fort Hood’un adını niçin ifşa ettiğini öğrenmek istediğinde, Fort Hood yanıt verdi:

“Asker iddialarda bulunmuş oldu. Birim araştırma meydana getirecek. Lütfen sürecin işlemesine izin verin ve soruşturmayı toplumsal medya üstünden yapmayın.”

Buna Scott, Instagram sayfasında cevap verdi: “BU BİR YALAN! LİDERLİĞİMİN “BAKIMINDA” DEĞİLİM. Liderliğimle son olarak konuştuğum süre, beni gizli saklı görevliler tarafınca yasadışı bir halde tutuklatıp hastaneye götürdükleri zamandı.”

Scott, Ordudan ayrıldıktan sonrasında harcamalara destek olmak için bir GoFundMe hesabı oluşturdu. İçinde, hedefleme ve rahatsız etme iddialarını sürdürüyor.

Scott, “Aylardır Fort Hood’un örtbas etmeye ve dikkatsizlik etmeye devam etmiş olduğu bu şeylere farkındalık getirmeye çalıştım” dedi ve mahalli medyayla beraber çalıştığını ve onları taburcu etmelerini istediğini belirtti.

Fort Hood yetkilileri, Feysbuk gönderisinde Scott’ın endişelerinin ele alınacağını ve kendisine direkt yardım atanacağını belirtti.

“13. Seferi Sürdürme Komutanlığı’ndaki (13ESC) liderlik, tüm Çavuş’un gözden geçirilmesini başlatarak derhal harekete geçti. Scott’ın endişeleri ve iddiaları. Çavuş. Scott’a 7/24 erişebileceği bir karı, astsubay eskort atandı ”dedi. “İdari soruşturma için emri haricinde kıdemli bir soruşturma memuru atanacak. Ek olarak, Çavuş. Scott’a Ordu’nun Kabahat Soruşturma Birimi’ne bir rapor sunma fırsatı verildi.”

Leave A Reply