Fresh Content Society ile Bilinmeyen Markalar Toplumsal Medyada Milyonlarca Organik Video İzlenmesi Aldı


CHİCAGO, 14 Haziran 2022 /PRNewswire/ — Toplumsal medyada milyonlarca organik video görüntüleme elde etmek, iyi malum bir marka (mesela Tesla yada Wendy’s) için bile ÇOK zor. Taze İçerik Topluluğu (www.FreshContentSociety.com) bazılarının asla duymamış olabileceği müşteriler için bunu yine yine yapar. Bir çok insan daha ilkin Manny’s Deli, PEAK Auto, Stern Pinball yada Klein Tools’u asla duymadı mı? İster emin olun ister inanmayın, bu markaların tümü birden fazla platformda (Instagram, TikTok, Twitter, YouTube, Feysbuk) ilgili ve etken toplumsal medya topluluklarına haizdir.

Bakım sıvısı, silecek lastikleri ve aydınlatma üreten bir otomotiv satış sonrası vasıta bakım şirketi olan PEAK Auto ile başlamış olalım. Bu marka otomotiv dışındaki bir çok kişinin bilmiş olduğu bir marka değil. Tüketiciler soğutma sıvısını yılda bir yada bir otomobilin ömründe bir kez kullanabilir. Fresh Content Society, #PEAKSquad adlı etkileşimli bir fanatik kitlesi oluşturmak için toplumsal medyada otomotiv topluluğuna iyi mi ulaşılacağını anlamış oldu. İşte iyi mi elde ettiğimize bir örnek 2 milyon PEAK Auto için Instagram Reels’de video görüntüleme.

Fresh Content Society’nin CEO’su ve Kurucusu, Scott Emalfarb“Toplumsal açıdan ilgili içerik oluşturmak, tıpkı bir tecim öğrenmek benzer biçimde bir beceridir. Bilim ve sanatı harmanlayarak, kitlenizin ilgisini iyi mi çekeceğinizi anlamanız ve markanızın gönderilerini daha çok fanatik, takipçinin önüne çıkarmak için kanalın algoritmasını öğretmek zorundasınız. ve aboneler.”

Bu Manny’s Deli TikTok oluşturuldu 15 milyon Video Görüntülemeleri. Manny’s Deli tek bir konumdur Chicago FCS’nin toplumsal medya gönderilerimiz sebebiyle ulusal medyada yer edinen birden fazla platformda bir topluluk oluşturduğu restoran. FCS ek olarak birkaç ay ilkin Stern Pinball’ın TikTok kanalını başlattı ve FCS bir TikTok üretti. 1 milyon + Video Görüntülemeleri. Markanız toplumsal medya oyununuzu hızlandırmak istiyorsa FCS ile iletişime geçin.

Taze İçerik Topluluğu Hakkında:

Fresh Content Society (FCS), 10 tam zamanlı toplumsal medya profesyonelinden oluşan ödüllü bir toplumsal medya yönetim şirketidir. 2014’ten beri FCS, şu anda olana dair nabzımızı tutmak ve müşterilerimizin başarısı için kaldıraç sağlamak için toplumsal medya alanını yaşıyor ve nefes alıyor. İşletmelerin etkileşimi, gösterimleri, kitle boyutunu ve sonunda satışları artırmalarına destek olmaya derinden odaklandık.

Web Sitesi URL’si: www.FreshContentSociety.com

KAYNAK Taze İçerik Topluluğu

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy